Jitrocel (6 produktů)

Jitrocel kopinatý patří mezi zázračné byliny. Je pojmenovaný podle své schopnosti zacelovat rány. Obsahuje velké množství látek, které mají schopnost zahubit bakterie. Je vhodný jako první pomoc v přírodě při popálení, štípnutí osou nebo včelou a …

Zobrazit více

Jitrocel kopinatý patří mezi zázračné byliny. Je pojmenovaný podle své schopnosti zacelovat rány. Obsahuje velké množství látek, které mají schopnost zahubit bakterie. Je vhodný jako první pomoc v přírodě při popálení, štípnutí osou nebo včelou a jiných zraněních. Stačí rozdrcený list přiložit na ránu. Z jitrocelu se vyrábí čaje i sirupy, vnitřní užití této léčivky patří mezi velmi účinné v boji proti onemocnění dýchacích orgánů, jako je plicní astma, kašel, černý kašel, silné zahlenění nebo i tuberkulóza plic. Také má dezinfekční účinky, čistí krev. Jednou z velkých výhod této rostliny je to, že nemá žádné negativní účinky na lidský organismus. Konzumovat ji teda může každý, kromě těhotných a kojících žen.

Účinky jitrocele kopinatého

  • pomáhá léčit záněty
  • napomáhá při kašli a bronchitidě
  • má pozitivní účinky na horní cesty dýchací, žaludek a trávení
  • čistí krev
  • zoceluje rány
  • je prospěšný pro astmatiky a kuřáky
  • čistí ledviny a celé vylučovací ústrojí od škodlivých látek

Jitrocel kopinatý obsahuje 2 % glykosidu aukubinu, vitamín C, xantofyl, enzymy, hořčiny, třísloviny, draselné soli a kyselinu křemičitou. Tuto zázračnou bylinu používali již v starověku a středověku na sečné rány rytíři.

V kategorii jménem Jitrocel nabízíme 11 výrobků, u 3 získate poštovné zdarma. Uživatelé si nejvíc oblíbili značky Galmed, Herbacos a Vincentka. Nejlépe hodnoceným produktem je Vincentka Sirup s jitrocelem a mateřídouškou 200 ml.

Jitrocel - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Jitrocel ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Jitrocel lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Galmed Jitrocelový sirup s echinaceou a vitamínem C 310 g
5 / 5x
Super a cena dobrá....
Recenze produktu: Galmed Jitrocelový sirup s vitamínem C 325 g
5 / 2x
Dobrý výběr, dobrá cena, velmi rychlé doručení.
Recenze produktu: Herbacos Jitrocelový sirup s vitaminem C 320 g
5 / 4x
Sirup je výborný, mojej dcére chutí iba tento
Recenze produktu: Mucoplant Jitrocelový sirup Na dobrou noc 100 ml
5 / 3x
Používala jsem ho v době nespavosti, i lehké bolesti krku, a opravdu mi pomohl, hned při prvním použití se mi mnohem lépe spalo.
Recenze produktu: Vincentka Sirup s jitrocelem a mateřídouškou 200 ml
5 / 20x
Výborný sirup, veľke balenie. Ihneď mi pomohol odkašľať, hrdlo ma po užití sirupu už nebolelo. Sirup budem odporúčať. Skvelá chuť.
Recenze produktu: Dr.Muller Müllerovy pastilky s jitrocelem+mateřídouškou 24 pastilek
5 / 3x
oblíbené zdravotní pastilky .které i pomáhají a jsou chutné..opět spíš objednat bal.24/36
Recenze produktu: Mucoplant jitrocelový sirup s Echinaceou a vitamínem C 250 ml
5 / 1x
Nemám čo vytknúť, zatiaľ síce neviem povedať účinok, a asi ani nebudem pretože užívam sirup preventívne. Môžem ale povedať, že skvele chutí a pre mňa je takýto sirup aj veľmi nostalgický. Odporúčam, pretože bylinky často bývajú podceňované.
Recenze produktu: Herbacos Jitrocelový sirup s Echinaceou a vitamin C 320 g
5 / 10x
vše super, ceny, dostupnost i když to není v kamenných lékárnách
Recenze produktu: Najtelo Psyllium Huskies jitrocel indický 300 g
4.9 / 16x
Zácpa po dlouhodobým denním užívání kratomu není žádná sranda, ale když si po čajíku dám tohle tak to že mě padá další den jak cihly
Recenze produktu: Galmed Jitrocelový sirup 310 g
4.9 / 11x
Chutná nám, nemá žádnou pachuť, prostě sirup; nicméně nemůžu hodnotit účinnost - kašel byl stále stejný, přestali jsme po pár dnech používat, dokonce jsem měla pocit, že ke kašli dráždí. Ale na později zjištěnou bakteriální infekci bylinky prostě nestačí.

Produkty z kategorie Jitrocel jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Jitrocel seřazené od těch nejlevnějších. Jitrocel jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších.