Bromhexin - Egis roztok 120 mg 60 ml

Přípravek se používá k usnadnění vykašlávání hlenů při akutním onemocnění …

Zobrazit více

Přípravek se používá k usnadnění vykašlávání hlenů při akutním onemocnění horních dýchacích cest, která jsou provázena tvorbou hustého vazkého hlenu.

159 Kč
26,50 Kč / 10 ml
Dnes od 12:00 u vás  více info
2ks skladem
Pilulka Expresem již dnes od 12:00
Dostupné na  
1 lékárně
  • Doprava ZDARMA při nákupu nad 1 499 Kč

    Doprava ZDARMA při nákupu nad 1 499 Kč

  • Vyzvednutí bez front ve Výdejních Boxech

    Vyzvednutí bez front ve Výdejních Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

V Pilulka Lékárně

Účinné látky

Bromhexini hydrochloridum.

Užití

Tyto léky pomáhají rozpustit a zředit hustý, vazky hlen vylučovaný v dýchacím ústrojí. Ulehčují vykašlávání.

Dávkování

Obvykle 3krát denně.

Příznaky

Při akutních onemocněních horních cest dýchacích, která jsou provázena tvorbou hustého, vazkého hlenu.

Kontraindikace

Při alergii na bromhexin, jeho metabolit ambroxol nebo pomocné látky v přípravku obsažené.

Vedlejší příznaky

Nevolnost, pocit na zvracení, zvracení, průjem, závratě, bolesti hlavy, otok v obličeji, vyrážku na kůži.

Fakta

Přípravek užívejte pouze pokud trvá vykašlávání vazkého hlenu. U lehčích akutních onemocnění je možné léčbu ukončit již po několika dnech. Dospělí by neměli bez konzultace s lékařem užívat přípravek déle než 5 dnů.

Upozornění

Užíváte-li léky tlumící kašel (např. kodein), neměli byste současně užívat, protože zkapalněný hlen by nemohl být vykašláván.

Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.

Zkuste také ostatní produkty značky Bromhexin, které naleznete v kategoriích Kašel vlhký – vykašlávání, Akce a slevy a Léky. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Kašel vlhký – vykašlávání.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

Upozornění:
Upozornění: Volně prodejný lék. Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.
EAN5995327112268
ZnačkaBromhexin
SUKL kód0059392
ATCR05CB02
Velikost balení60 ml
Věk>1 let
Cesta podání  Perorálně - polyká se  Inhalačně
Forma  Roztok
Pro  Pro děti  Pro dospělé
Režim výdeje  Volně prodejné HVLP
Účinná látka  Bromhexin
Originální názevBromhexin - Egis sol.1x60ml/120mg
Ke staženíPříbalová informace

Zeptejte se lékárníka

Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.

Všechny dotazy