Aromaterapie (70 produktů)

Terapie vůní? Jak je libo. Aromaterapie je dávná metoda terapie a relaxace, která využívá sílu esencí rostlin pro podporu fyzického, emocionálního a mentálního zdraví. Pokud hledáte přirozený způsob, jak posílit svého ducha, jste tu správně. Naše …

 Zobrazit více

Terapie vůní? Jak je libo. Aromaterapie je dávná metoda terapie a relaxace, která využívá sílu esencí rostlin pro podporu fyzického, emocionálního a mentálního zdraví. Pokud hledáte přirozený způsob, jak posílit svého ducha, jste tu správně. Naše kategorie nabízí široký výběr esenciálních (éterických) olejů, aromalamp, difuzérů a dalších produktů. Esenciální oleje jsou získávány extrakcí aromatických složek z různých rostlin a jsou známé svými terapeutickými vlastnostmi. Každý olej má své specifické vlastnosti a působí na nás rozdílně, ať už jde o uklidňující, povzbuzující, protizánětlivé nebo antistresové účinky. Zajímá vás, jaké olejíček působí na co? Prozkoumejte našeho průvodce aromaterapií, kde jsme pro vás sepsali všechno o terapii vůní.

Aromaterapie v těhotenství

Používání esenciálních olejů může být v těhotenství prospěšné, je ovšem důležité ji používat s opatrností a respektovat určitá pravidla. Během těhotenství se hormonální změny v těle a citlivost na různé látky mohou lišit.  Nedoporučuje se vnitřní užívání ani aplikace na pokožku. Bezpečné je olej vždy pořádně zředit s rostlinným olejem a inhalovat ho z aroma difuzéru. V těhotenství se nemusíte bát jednou za čas sáhnout po citrusových, meduňkových, růžových, měsíčkových nebo levandulových esenciálních olejích, které mohou mít uklidňující účinky.

Zákazníci hodnotí nejlépe řady Nobilis Tilia. Nejlépe hodnoceným produktem je Nobilis Tilia Tělový sprej Jóga balanc 50 ml. V případě, že jste si nevybrali žádný produkt, zkuste se podívat také na kategorie Esenciální oleje a Tea tree oleje.

Altermed Australian Tea Tree Oil 100% 10 ml

Můžete mít zítra
189 Kč
142 Kč
Banner

Saloos Pro děti 10 ml

Můžete mít zítra87 Kč

Dr.Popov Tea Tree oil 25 ml

Můžete mít zítra349 Kč

Saloos Tea tree 10 ml

Můžete mít zítra
99 Kč
82 Kč

Saloos Lemongrass 10 ml

Můžete mít zítra
89 Kč
70 Kč
Aromaterapie - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Aromaterapie ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Aromaterapie lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Altermed Australian Tea Tree Oil 100% 10 ml
5 / 43x
Tea Tree je opravdu ta nejúčinější záchrana, pokud se vám vytvoří pupínek. Opravdu je potřeba pouze nanést na pupínek, nikoliv na celý obličej nebo větší plochu. Nanáším vždy večer a ráno se pupínek vysuší. Takže stačí sloupnout.
Recenze produktu: Dr.Muller Tea tree oil 100% čistý 10 ml
5 / 30x
Spokojenost.
Recenze produktu: Nobilis Tilia Péče při migréně směs éterických olejů 10 ml
5 / 21x
Příjemná vůně do difuzéru, pouštím před usínáním a na zlepšení nálady v práci. Jsem absolutně nadšená a závislá!
Recenze produktu: Dr.Muller Tea Tree Oil 100% čistý 30 ml
5 / 30x
Dobra kupa
Recenze produktu: Wolfberry Esenciální olej Levandule BIO 10 ml
5 / 3x
Príjemná vôňa, žiadný umelý pach
Recenze produktu: Nobilis Tilia Těhotenská směs éterických olejů 10 ml
5 / 21x
Tento olejíček používáme do aromalampy a velmi jemně a příjemně provoní celou ložnici. Stačí opravdu pár kapek i ihned je navozena velmi relaxační atmosféra. Zejména pokud si zvyknete aromalampu používat před spaním, stane se tato vůně závislostí. Krásně vás uklidní zejména před nervozitou z očekávání a porodu.
Recenze produktu: Cosbionat Éterický olej citronela BIO 10 ml
5 / 1x
Krásně provoní celý byt .
Recenze produktu: Cosbionat Éterický olej eukalyptus radiata BIO 10 ml
5 / 3x
vynikající vůně moc dobře se dýchá
Recenze produktu: Yankee Candle aroma lampa Hue White Floral 2/ Květina
5 / 2x
Pěkná
Recenze produktu: Saloos Eukalyptus Citriodora 10 ml
5 / 7x
Krásné voní, dlouho vydrží
Nahoru

Podívejte se na produkty z kategorie Aromaterapie seřazené od těch nejlevnějších. V kategorii Aromaterapie najdete zboží poskládané od nejkvalitnějších kousků. Ty nejprodávanějších kousky v kategorii Aromaterapie najdete mezi prvními.