Erotické masážní oleje a gely (18 produktů)

Probuďte v sobě energii k hravosti díky příjemné romantické masáži. Smyslné vůně vás zavedou hluboko k vašim pocitům a umocní spojení s vaším partnerem. Masážní přípravky zmírňují únavu a napětí a postupně uvolňují celé tělo i mysl. Některé …

 Zobrazit více

Probuďte v sobě energii k hravosti díky příjemné romantické masáži. Smyslné vůně vás zavedou hluboko k vašim pocitům a umocní spojení s vaším partnerem. Masážní přípravky zmírňují únavu a napětí a postupně uvolňují celé tělo i mysl. Některé produkty v sobě snoubí to nejlepší z masážních přípravků a lubrikačních gelů. Při postelových hrátkách se tedy fantazii meze nekladou.

Jaký je rozdíl mezi masážním gelem a olejem?

Gely jsou co do konzistence nejpodobnější krémům, ale obvykle jsou bez oleje. Rychle se vstřebávají do pokožky, takže jsou méně vhodné pro profesionální masáž než oleje a krémy. Hodí se pro lidi s mastnou, problematickou pokožku se sklony k akné. Výhodou gelů je, že na pokožce nezanechávají mastný film a neucpávají póry.

Oleje nabízejí větší skluz než přilnavost. Mohou být rostlinné a parafínové. Oleje získané lisováním za studena obsahují velké množství vitamínů, minerálů a antioxidantů.

Jaké oleje používají maséři?

Komerční masážní oleje jsou kombinací nosných olejů a esenciálních olejů. Nosné oleje jsou často rostlinné, vyrobené ze semen a ořechů. Mezi nejběžnější patří sladké mandle, za studena lisovaný kokos, hroznová semena, jojobový a olivový olej.

Jak si vyrobit domácí masážní olej?

  • Jako základní bázi použijte jakýkoli 100% rostlinný olej lisovaný za studena (slunečnicový, olivový, mandlový, kokosový, sezamový,...), nebo jejich kombinaci.
  • Do připraveného základu přidejte aromatickou složku ve formě esenciálních olejů (opatrně, po kapkách). Do 100 ml olejového základu 30 až 90 kapek esenciálního oleje. Pokud je vaše pokožka citlivá, s vonnými oleji šetřete.
  • Výsledný masážní olej je třeba zakonzervovat přidáním buď vitaminu E nebo rozmarýnového oleje. Prodloužíte jeho životnost a předejdete nevítanému žluknutí.

Nejlépe hodnoceným výrobkem je Durex Play Lubrikační a masážní gel 2v1 Smyslný 200 ml. Uživatelé si nejvíc oblíbili značky Durex, Love Gel a Diet Esthetic.

Product image

Namman Muay Active cream 100 g

Můžete mít zítra339 Kč
Product image

Loovara Masážní olej WarmUp 250 ml

Můžete mít zítra269 Kč

Shunga Shung Masážní olej Rose 240 ml

Můžete mít zítra489 Kč
Dárek: Pilulka Premium zdarma

Shunga Masážní olej Adorable Coconut 240 ml

Můžete mít v pondělí 2. 10.489 Kč
Dárek: Pilulka Premium zdarma
Banner
Erotické masážní oleje a gely - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Erotické masážní oleje a gely ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Erotické masážní oleje a gely lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Durex Play Lubrikační a masážní gel 2v1 Smyslný 200 ml
5 / 6x
Dlouhotrvající lubrikaci nemohu posoudit
Recenze produktu: Saloos Dárková kazeta Pro každodenní péči - Erotika 3 ks
5 / 1x
Doporučuji
Recenze produktu: Shunga Shung Masážní olej Rose 240 ml
5 / 1x
Doporučuji.
Recenze produktu: Namman Muay Active cream 100 g
5 / 4x
Již několikrák mast MUAY pomohla mě i manželovi při bolesti zad.
Recenze produktu: Saloos Tělový a masážní olej Erotika 50 ml
5 / 49x
Super
Recenze produktu: Durex Intimní masážní gel 2v1 Ylang Ylang 200 ml
4.8 / 12x
Prijemny

Podívejte se na produkty z kategorie Masážní gely a oleje seřazené od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Masážní gely a oleje jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Masážní gely a oleje seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.