Acylpyrin 500 mg 10 tablet

Obsahuje kyselinu acetylsalicylovou, což je účinná látka proti bolesti, …

Zobrazit více

Obsahuje kyselinu acetylsalicylovou, což je účinná látka proti bolesti, horečce i zánětu. Acylpyrin je účinný na horečku při akutních respiračních onemocněních chřipkového charakteru a onemocněních z nachlazení. Dále je účinný na bolesti hlavy a zubů, a na záněty kloubů a svalů, zejména revmatického původu.

Můžete mít dnes  více info
Skladem 5+ks
V Pilulka Boxu již dnes od 17:00
Pilulka Expresem již dnes od 17:00
Dostupné na  
12 lékárnách
69 Kč
Cena za 1 tabletu: 6,90 Kč
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

V Pilulka Lékárně
Doprava zdarma Doprava zdarma
Nakupujte společně
Acylpyrin 500 mg 10 tablet
+ Olynth 1 mg/ml nosní sprej 10 ml
208 Kč
Acylpyrin 500 mg 10 tablet
+ Olynth HA 1 mg/ml nosní sprej 10 ml
248 Kč
5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotilo 182 zákazníků
Napsat hodnocení
5
179x
4
3x
3
0x
2
0x
1
0x
Účinnost
98%
Má výhodné balení
85%
Komfort při užívání
92%
Acylpyrin 500 mg 10 tabliet

ACYLPYRIN® při chřipce a nachlazení

Lék s obsahem kyseliny acetylsalicylové tlumí bolesti a snižuje horečku, ve vyšších dávkách má protizánětlivé účinky. ACYLPYRIN® je volně prodejný lék na snížení horečky, na úlevu od bolesti při chřipce a nachlazení a na potlačení mírné až střední bolesti (např. hlavy, zubů, bolesti zad různého původu).

Hodnocení zákazníků:

Ladislav H.

Naprostá klasika, funguje na teplotu jako nic jiného. Za mě dokonalý produkt.

Jiří H.

Medikament používám proti bolestem hlavy. I když to není často, jeho účinek je i v malých dávkách naprosto spolehlivý.

Chřipka a nachlazení

vitamin C

Prevence

Chladné dny s sebou přinášejí kromě nižších teplot také vyšší výskyt nachlazení a chřipky. V tomto období je důležitá hlavně prevence. Každoroční klasikou je dostatečný přísun vitaminů, ať už v podobě ovoce a zeleniny nebo ve formě potravinových doplňků a samozřejmě i podporou zdravého životního stylu (správnou výživou, otužováním a pravidelným pohybem). S posílením obranyschopnosti našeho organismu je úzce spojován vitamin C neboli kyselina askorbová. Mezi nejbohatší přírodní zdroje vitaminu C patří například šípek či plody rakytníku, ale většina z nás ho má spojený hlavně s citrónem či citrusovými plody.

Hygiena

Také je velmi důležité dbát na hygienu, protože chřipkový virus se přenáší vzdušnou cestou drobnými kapénkami sekretů dýchacích cest a dokáže přežít i několik hodin na předmětech. Nikdy nevíte, po kom saháte na kliku u dveří či madlo v autobuse.

hygiena
chřipka

Chřipka a nachlazení

Chřipka je charakterizována náhlým nástupem vysoké horečky, kašle (obvykle suchého), bolesti hlavy, bolesti svalů a kloubů, těžké nevolnosti, bolesti v krku a rýmou. Většina lidí se z horečky a dalších příznaků zotaví během jednoho týdne. Zvýšenou teplotu dokáže snížit řada látek, jako je třeba kyselina acetylsalicylová, která je nejdéle známá a používaná. Kyselina acetylsalicylová působí nejen proti horečce, ale i proti bolesti.

Acylpyrin®

Mezi léky obsahující kyselinu acetylsalicylovou patří léky Acylpyrin®. Nejprodávanější z nich je je Acylpyrin® 500 mg tablety. Lék je na trhu k dostání ve formě tablet s půlicí rýhou.

acylpyrin
nemoc

Odpočinek

A teď to hlavní na závěr, v případě, že už chřipku máte, vyměňte cestu do práce za cestu do postele, vyležte se, vaše tělo i okolí vám za to budou vděčné, pijte hodně tekutin a hlavně – nešiřte to dál!

Dávkování

Dávkování je vždy individuální. Obvykle se podává dospělým a dospívajícím nad 16 let dávka 1–2 tablety, kterou je možno opakovat v intervalu 4–8 hodin. Maximální denní dávka je 4 g kyseliny acetylsalicylové (tj. max. 8 tablet denně).

Zkuste také ostatní produkty značky Acylpyrin, které jsou v kategoriích Bolest kloubů, šlach, svalů, Chřipka a nachlazení a Léky. Výrobek ohodnotilo 182 zákazníků a 100 % ho doporučuje. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Horečka.

Upozornění:
Upozornění: Volně prodejný lék. Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.
EAN8594002959722
ZnačkaAcylpyrin
SUKL kód0084256
ATCN02BA01
Farmakoterapeutická skupinaanalgetika a antipyretika
Velikost balení10 tablet
Věk>16 let
Cesta podání  Perorálně - polyká se
Forma  Tableta
Pro  Pro dospělé
Režim výdeje  Volně prodejné HVLP
Účinná látka  Acidum acetylsalicylicum
Originální názevAcylpyrin tbl.10x500mg
Ke staženíPříbalová informace

Zeptejte se lékárníka

Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.

Všechny dotazy