Apple Watch Ultra 2 GPS + Cellular, 49mm Titanium Case with Blue/Black Trail Loop - M/L

Nejodolnější a nejschopnější Apple Watch znovu posouvají limity. Mají úplně …

Zobrazit více

Nejodolnější a nejschopnější Apple Watch znovu posouvají limity. Mají úplně nový SiP S9. Kouzelný nový způsob ovládání bez kontaktu s displejem. Vůbec nejjasnější displej Apple. A nově si je můžete vybrat v uhlíkově neutrální kombinaci pouzdra a řemínku.

29 453 Kč25 999 Kč
Můžete mít dnes  více info
2ks skladem
V Pilulka Boxu již dnes od 15:30
Pilulka Expresem již dnes od 09:00
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Doprava zdarma Doprava zdarma
Nakupujte společně
Ušetříte 3 454 Kč
Apple Watch Ultra 2 GPS + Cellular, 49mm Titanium Case with Blue/Black Trail Loop - M/L
+ LAMAX Powerbanka Journey 12000mAh
30 575 Kč27 121 Kč
Ušetříte 3 454 Kč
Apple Watch Ultra 2 GPS + Cellular, 49mm Titanium Case with Blue/Black Trail Loop - M/L
+ Samsung Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47mm černé
39 952 Kč36 498 Kč

Dál do divočiny:

 • Nejodolnější a nejschopnější Apple Watch znovu posouvají limity
 • Odolné, lehké 49mm pouzdro z leteckého titanu
 • Stačí poklepání. Kouzelné ovládání Apple Watch bez kontaktu s displejem
 • Velký, jasný stále zapnutý Retina displej
 • Baterie s výdrží až 36 hodin normálního používání. Až 72 hodin v režimu nízké spotřeby
 • Nastavitelným tlačítkem Akce se dostanete rovnou ke specializovaným funkcím
 • Přesná dvoufrekvenční GPS je mimořádně precizní i v husté městské zástavbě

Vypadají drsně. Protože jsou

Apple Watch Ultra 2 jsou připravené na vrcholné výkony. Lehké, houževnaté pouzdro z titanu je odolné proti korozi. A jeho zvýšené okraje chrání safírový krystal před nárazy na hranu.

 • 49mm pouzdro z titanu
 • Voděodolnost do 100 metrů
 • Testováno podle normy MIL‑STD 810H
 • Odolnost proti prachu podle specifikace IP6X

Vůbec největší a nejjasnější displej na Apple Watch. Díky úplně novému SiPu S9 se stále zapnutý Retina displej dokáže rozzářit jasem až 3 000 nitů, takže je ještě čitelnější i na ostrém slunci. Naopak při slabém světle se může ztlumit až na 1 nit. Ve tmě se automaticky zapne noční režim. Na velkém displeji máte dost místa na uspořádání všeho, co při svých aktivitách potřebujete. A nový ciferník zobrazuje na vnějším okraji dynamické ukazatele, jako je nadmořská výška, hloubka nebo ubíhající čas v sekundách.

Připravit, pozor, tlačítko Akce

Nastavitelné tlačítko Akce slouží k rychlému ovládání nejrůznějších funkcí po hmatu. Můžete ho používat třeba ke spuštění cvičení, označení bodu cesty v Kompasu nebo zahájení ponoru. Má zkrátka velký potenciál. Jako vy.

Všechno je tam, kde má být

Apple Watch Ultra 2 jako nepostradatelný a všestranný přístroj na zápěstí koncentrují do překvapivě kompaktního prostoru neuvěřitelné možnosti.

GPS anténa

Přesná dvoufrekvenční GPS poskytuje spolehlivé informace o poloze pro výpočet vzdálenosti, sledování tempa a záznam trasy.

Tlačítko Akce v mezinárodní oranžové

Dá se nastavit na označování bodů cesty, spuštění funkce Návrat, zahájení cvičení nebo ponoru a další funkce. Podržením spustíte sirénu.

Dva reproduktory

Druhý reproduktor napomáhá větší hlasitosti hovorů.

Siréna

Vydává 86decibelový zvukový signál na přivolání pomoci. Je slyšet na vzdálenost až 180 metrů.

Boční tlačítko

Slouží pro přístup k bezpečnostním funkcím. Podržením zahájíte tísňové volání, zobrazíte Zdravotní ID nebo zapnete sirénu. Mírně z pouzdra vystupuje, aby se dalo stisknout i v rukavicích.

Hloubkoměr

Měří v reálném čase hloubku až do 40 metrů a ukazuje teplotu vody.

Soustava tří mikrofonů

Ve větrném prostředí adaptivní algoritmus vybírá ten mikrofon, který snímá nejlepší zvuk. Strojové učení odfiltrovává hluk a pomáhá dosahovat optimální srozumitelnosti hlasu.

Korunka Digital Crown

Větší průměr a hrubší drážky usnadňují ovládání.

Výdrž baterie se počítá na dny

Druhý den putování s batohem, v poslední etapě triatlonu nebo při potápění u korálových útesů nechcete řešit, jak jste na tom s baterií. S Apple Watch Ultra 2 se můžete pustit prakticky do čehokoli a pořád budete mít energie na rozdávání.

 • Až 36 hod. normálního používání
 • Až 72 hod. normálního používání v režimu nízké spotřeby
 • Až 17 hod. cvičení v režimu nízké spotřeby

Jejich síla je v novém SiPu S9

Díky jedinečnému čipu Apple jsou Apple Watch Ultra 2 schopnější, intuitivnější a rychlejší. Nové dvoujádrové CPU má 5,6 miliardy tranzistorů – o 60 procent víc než předchozí generace. Nový čtyřjádrový Neural Engine zpracovává úlohy strojového učení až dvakrát rychleji. Tyhle technologie stojí za novými funkcemi, jako je přesné hledání iPhonu a kouzelný nový způsob ovládání Apple Watch pomocí jednoduchého gesta poklepání.

V číslech je síla

Apple Watch Ultra 2 propojíte přes Bluetooth s cyklistickými doplňky, jako jsou wattmetry. Když na hodinkách spustíte cyklistický trénink, automaticky se zobrazí i jako živá aktivita na iPhonu. Ten si můžete pomocí volitelného držáku připevnit na řídítka, ať máte o jízdě lepší přehled.

Zóny tepové frekvence

Udělejte si rychle představu o intenzitě tréninku. Tréninkové zóny se počítají automaticky podle vašich zdravotních údajů. Nebo si je můžete nastavit ručně.

Kombinovaný trénink

Spojte si běh, jízdu na kole a plavání do jednoho tréninku. Aplikace Cvičení přechod mezi disciplínami automaticky rozpozná.

Podpora kondičních aplikací

Apple Watch Ultra 2 podporují rozhraní API pro tréninky, takže aplikace jako TrainingPeaks můžou exportovat naplánované tréninky přímo do aplikace Cvičení.

Vymakanější tréninkové údaje

Vlastní cvičení

Nechte si zobrazovat časové a vzdálenostní cíle pro jednotlivé intervaly tréninku. A přidejte si intervaly zahřátí, vychladnutí a zotavení.

Pokročilé běžecké ukazatele

Měřte si délku kroku, dobu kontaktu se zemí a vertikální oscilaci. A trénujte s hlídačem tempa na čas, o který vám jde.

Dej si svoji trasu

Jestli často běháte venku nebo jezdíte na kole, můžete si dát závod proti svému poslednímu nebo nejlepšímu výsledku.

GPS, co před­běhla dobu

Pro sportovce, kteří potřebují co nejpřesnější ukazatele, je funkčnost GPS rozhodující. Apple Watch Ultra 2 mají přesnou dvoufrekvenční GPS, díky které jsou i v husté městské zástavbě neskutečně precizní.

Trailový tah. Pohodlí na dlouhou trať. Je lehký, tenký a pružný. Na rychlé úpravy dotažení při tréninku má praktické zapínací poutko. Elastická složka nylonové tkaniny umožňuje snadno si řemínek optimálně napnout. Trailový tah se vyrábí z recyklovaných materiálů a je uhlíkově neutrální. Na výběr je ze tří pěkných nových barev.

V divočině jako doma. Podrobnější informace v mapách dělají z Apple Watch Ultra 2 nepostradatelného společníka do divočiny. Topografické mapy zobrazují terénní prvky ve víc než 9 000 národních parcích a přírodních rezervacích v USA, včetně hor, údolí, vodních ploch a detailů, jako jsou stezky, vrstevnice, nadmořská výška a důležité orientační body. A můžete si otevřít i další podrobnosti o trase, jako je délka, fotky a tak dál.

Zvládnou cokoli

Ať už čelíte extrémním teplotám, nebo se vydáváte do vysokých nadmořských výšek, Apple Watch Ultra 2 si s takovými podmínkami poradí.

86decibelová siréna

Podržením tlačítka Akce aktivujete sirénu, která je slyšet na vzdálenost až 180 metrů.

Jasnější svítilna

Když se potřebujete zorientovat ve tmě, můžete teď otočením korunkou Digital Crown dočasně zdvojnásobit jas svítilny.

–20 až 55 °C

Provozní teplota na zápěstí. Hodinky ustojí mráz na hřebenech hor i spalující žár v poušti.

–500 až 9 000 m n. m.

Větší rozsah provozních nadmořských výšek od nejníž položených míst až po vrcholky nejvyšších hor.

Alpský tah. S ničím se nepáře. Je lehký a hodně vydrží. Vyrábí se ze dvou textilních vrstev tkaných jako jeden souvislý celek bez jakýchkoli švů. Má sponu ve tvaru písmene G z titanu odolného proti korozi. Ta hladce vklouzne do zesílených poutek a spolehlivě drží. Alpský tah se vyrábí z recyklovaného vlákna a je uhlíkově neutrální.

Ani pod vodou se nedrží při zemi

Nezamává s nimi jízda na vodním skútru ani kitesurfing. Apple Watch Ultra 2 taky měří údaje a poskytují funkce nezbytné pro přístrojové potápění a freediving do hloubky 40 metrů.

Certifikace EN 13319 - mezinárodně uznávaný standard pro potápěčské vybavení.

Plnohodnotný potápěčský počítač

Aplikace Oceanic+, vytvořená ve spolupráci s renomovanými inovátory potápěčských technologií Huish Outdoors, ti z Apple Watch Ultra 2 udělá solidní potápěčský počítač. Je navržená pro šnorchlování, přístrojové potápění a freediving do hloubky 40 metrů a obsahuje všechny klíčové funkce, které potápěči potřebují. Navíc se příjemně ovládá.

Ponořte se hlouběji

Rovnýma nohama do freedivingu. Kromě funkcí, které dělají z Apple Watch Ultra 2 plnohodnotný počítač pro přístrojové potápění, teď aplikace Oceanic+ podporuje i freediving. Kontrolujte si důležité údaje jako aktuální hloubku ponoru nebo rychlost sestupu. Velký a tučný text je na displeji dobře vidět. Zóny tepové frekvence přijdou vhod při snižování srdečního tepu mezi ponory. Přednastavená upozornění na čas u hladiny nebo uplynulý čas tě provedou každým ponorem.

Plánovač ponoru s lokálním přehledem

Naplánujte si ponor v aplikaci Oceanic+ na iPhonu. Zohledněte místní podmínky a načerpej informace od uživatelské komunity. A využijte novou funkci na plánování zátěže, která vám pomůže stanovit optimální hmotnost potápěčského vybavení.

Ukazatele, co dávají větší smysl. Na většině potápěčských počítačů se člověk k tomu, co právě potřebuje, dostane jedině složitými kombinacemi tlačítek. V aplikaci Oceanic+ se na další obrazovky dostanete jednoduše otočením korunkou Digital Crown. Komplexní informace jsou na velkém displeji dobře čitelné a díky barevnému odlišení snadno srozumitelné.

Neustále vás jistí

Oceanic+ se postará o všechna bezpečnostní varování, která od potápěčského počítače očekáváte. Od dekompresních limitů přes nadměrnou rychlost výstupu až po bezpečnostní zastávky. Aplikace průběžně počítá a monitoruje parametry ponoru pomocí Bühlmannova dekompresního algoritmu. Tolik potřebné údaje tak máte pořád na očích.

Poponorové záznamy. Z moře rovnou do cloudu

Všechny údaje o ponoru dostanete bezprostředně potom, co se vrátíte na hladinu. Včetně GPS souřadnic bodů ponoření a vynoření. A automaticky se synchronizují do iPhonu a na cloud. Podívejte se na souhrn informací o ponoru a projděte si záznamy o minulých přístrojových nebo freedivingových ponorech. Nebo svoje zážitky nasdílejte kamarádům a rodině.

Inovace, která jde do hloubky.

Aplikace Hloubka je ideální na monitorování rekreačních podvodních aktivit. Aktivuje se automaticky, jakmile se potopíte pod hladinu, a ukazuje čas, aktuální hloubku, teplotu vody, dobu strávenou pod vodou a maximální dosaženou hloubku. Na hodinkách vidíte souhrnné údaje a protokol každého ponoru se zaznamená do aplikace Kondice na iPhonu. Máte tak pohromadě historii všech svých ponorů i s grafy a mapou znázorňující GPS souřadnice bodů ponoření.

Oceánský řemínek. Volání moře.

Je lisovaný z vysoce funkčního elastomeru, ohebný a pružný. Díky titanové přezce a nastavitelné titanové sponě s pružinou, které jsou přirozeně odolné proti korozi, se i při vysokorychlostních vodních sportech ani nehne. Je k dostání ve třech barvách včetně dvou nových výrazných variant.

Tady je všechno, čím vás Apple Watch dostanou

Mají funkce, které vám pomůžou hlídat si zdraví, postarají se o vaše bezpečí a udrží vás ve spojení. Tyhle hodinky posunou vaše limity a přitom je můžete nosit každý den.

EKG

Aplikace EKG dokáže elektrickým snímačem srdeční činnosti zaznamenat tep a rytmus srdce. A rozpoznat v záznamu příznaky fibrilace síní, což je forma srdeční arytmie.

Oznámení o zdraví srdce

Na abnormálně vysokou nebo nízkou tepovou frekvenci anebo nepravidelný srdeční rytmus vás upozorní oznámení.

Sledování spánku

Udržujte si přehled o tom, jak spíte – jak dlouho trvala fáze REM, základní a hluboký spánek a kdy vás možná něco probudilo.

Snímání teploty

Inovativní snímač teploty přináší převratné vhledy do ženského zdraví a umožňuje pokročilé sledování cyklu. Sleduje taky změny teploty přes noc a zaznamenává je do aplikace Zdraví.

Saturace kyslíkem

Změřené hodnoty hladiny kyslíku v krvi poslouží jako důležitý ukazatel celkového zdraví.

Inovativní bezpečnostní funkce

Detekce autonehody

Pokročilé snímače v souhře s algoritmem strojového učení dokážou rozpoznat, když dojde k vážné autonehodě, a zavolají záchranářům. Apple Watch Ultra 2 taky předají vaši polohu dispečerům a upozorní vaše nouzové kontakty.

Detekce pádu

Ať jste doma, nebo podnikáte dobrodružství venku, když hodinky zaznamenají pád a vy nereagujete, automaticky přivolají záchranáře.

Tísňové SOS volání

Podržením bočního tlačítka se rychle dovoláte na tísňovou linku a pošlete záchranářům svoji polohu. Určitou dobu pak vaše nouzové kontakty budou dostávat zprávy, když se poloha změní.

Připojíte se snadno

Volání a zprávy

Každé Apple Watch Ultra 2 jsou vybavené mobilním rozhraním. S mobilním tarifem tak zůstanete ve spojení téměř kdekoli, i když u sebe nemáte iPhone.

Hudba

Streamujte muziku, podcasty a audioknihy. Na hřebenech hor i v tělocvičně.

Mapy

Nechte se podrobně navigovat haptickou odezvou. I bez dívání na hodinky tak pořád víte, kam jdete.

Apple Pay

Plaťte rovnou ze zápěstí pomocí Apple Pay prakticky kdekoli. A používejte aplikaci Peněženka jako palubní lístek.

App Store

V App Storu na Apple Watch najdeš aplikace téměř pro jakýkoli sport nebo aktivitu. A stahovat je můžete přímo do hodinek – na iPhone nemusíte ani sáhnout.

Přesné hledání

Ultraširokopásmový čip druhé generace stojí za Přesným hledáním iPhonu – novou funkcí, která ukazuje přibližnou vzdálenost telefonu a směr hledání a pomáhá i šikovnou haptickou odezvou.

Chytré hodinky jsou významným spojencem pro sledování a zlepšování zdraví. Nabízejí rozmanité funkce jako je sledování tepové frekvence, spánku, kroků a dokonce i hladiny kyslíku v krvi, což pomáhá k lepšímu porozumění svému tělesnému zdraví a kondici. Navíc motivují k aktivnějšímu životnímu stylu a mohou upozornit na potenciální zdravotní problémy.

Vyzkoušejte také další produkty značky Apple, které naleznete v kategoriích Akce a slevy, Elektro a Chytré hodinky. Výrobek teď koupíte se slevou 11 %. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Sportovní hodinky.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

EAN194253832096
ZnačkaApple
Produktová řadaApple Watch Ultra
Barva  Černá
Funkce chytrých hodinek  Měření spálených kalorií  Monitor spánku  Informace o počasí  Měření srdečního tepu  Upozornění na hovor  Úroveň kyslíku v krvi  Sportovní režimy  Měření ušlé vzdálenosti  Oznámení  Budík  Krokoměr  Volba designu ciferníku
Výdrž baterie0 - 72 hod.
Kompatibilní operační systém  Android  iOS
Pouzdro  Kov
Smart chytré technologie  Český jazyk  Výškoměr  GPS
Nabíjení  Bezdrátové
Originální názevApple Watch Ultra 2 GPS + Cellular, 49mm Titanium Case with Blue/Black Trail Loop - M/L