Darujte zážitek

Hledáte marně dárky pro své blízké, kteří „už všechno mají“? Pak je nejlepší volbou darovat zážitek. Pečujte o sebe i ty, na kterých vám záleží – snadno, výhodně a klidně na poslední chvíli – díky poukazům na Pilulka Klinice.

dárky pro muže, kosmetika pro muže

Dárek pro něj – ošetření pleti na míru

Neví si váš milovaný muž rady se svou pokožkou? Svěřte jej do rukou odborníků v institutu Asklepion. Ošetření jako šité na míru jeho pleti zahrnuje nejen čištění a aplikaci vhodné kosmetiky, ale také uvolňující masáž obličeje.

 

Prohlédnout poukaz

cara

Nejoblíbenější kliniky

 

 

Tip na dárek – balíček masáží za zvýhodněnou cenu

Po vánočním shonu je čas si odpočinou a prohřát tělo. V tomto balíčku najdete 4×30 minut masáže dle vlastního výběru, vše ve zkušených rukou odborníků z estetického centra Towell.

 

Prohlédnout poukaz

poukaz na masaze

Splňte svá novoroční předsevzetí

DO FORMY!

Fitness program: 3 měsíční neomezené členství ve Form Factory, soukromé tréninky v malých skupinkách, pomoc s tréninkem a stravováním + balíček produktů.

Sestavení jídelníčku na míru

Program s výživovým poradcem, který na základě vašich potřeb sestaví ideální stravovací plán a bude vás dále podporovat a motivovat na pravidelných schůzkách.

vanoce

Nevybrali jste?

Naštěstí máme ještě spoustu poukazů na zážitky a procedury, které nebudou jen doma sbírat prach. Lepší život je péče o sebe a Pilulka Klinika vám přináší ty nejkvalitnější služby za výhodné ceny.

 

Prozkoumat Pilulka Kliniku

vanoce
vanoce