DMA (3 produktů)

dma
o nás

Společnost DMA

Na českém trhu působí od roku 1998 a jsou jedním z největších distributorů kompenzačních pomůcek pro seniory a tělesně postižené v ČR. DMA nabízí kompletní sortiment zdra­votních pomůcek, které Vám pomohou zlepšit kvalitu života, zmírnit handicap a usnadní návrat do společnosti. Zároveň jsou důležitou součástí prevence proti možným komplikacím, a lze tak díky nim předejít pádům s následkem úrazu nebo vzniku proleženin.

Priority společnosti DMA

Prioritou je maximální spokojenost všech zákazníků, proto se vám snaží nabídnout maximální funkčnost a spolehlivost, originální a moderní design, dokonalé materiály, precizní a důmyslné zpracování a rychlý servis. Díky dlouholeté zkušenosti a kreativitě svých pracovníků vám můžou přinášet stále nové inovace, pokrok a zdokonalování. Také vaše důvěra a podněty pomáhají vyhledávat ideální řešení a nové cesty. 

o nás
produkty

Pomůcky pro rehabilitaci

Víte, že rehabilitace je soubor vzájemně provázaných metod a technik, které se snaží pomoci pacientovi co nejvíce minimalizovat přímé i nepřímé důsledky zdravotního postižení? Základem dobrého výsledku rehabilitace jsou schopnosti terapeuta a výběr správné pomůcky pro rehabilitaci. Mezi nejvyhledávanější pomůcky patří masážní válce a míčky, které hojně využívají také sportovci. Uvolňují ztuhlé a bolavé svaly a napomáhají při léčbě spouštěcích bodů. Jejich velkou výhodou je snadné použití, které zvládnete i sami doma. 

dma

Ortézy a bandáže

Ortézy jsou velmi důležité zdravotnické pomůcky, které vám uleví od bolesti, znehybní či zafixují nemocnou část těla a pomohou opravit zdravotní problém. Hojně se využívají v rámci pooperační terapie, při rehabilitaci i při sportu. Pokud máte problém s onemocněním horních či dolních končetin, trupem nebo krkem, obraťte se na ortopeda. Zkušený lékař vám rád doporučí vhodnou pomůcku a předepíše na ní recept.

dma

Pomůcky do koupelny

Osobní hygiena je pro handicapované nebo pro osoby se sníženou pohyblivostí vždy velkým tématem. Vždy se snažte aby měla osoba co největší možnost soukromí. Vzhledem k rizikovosti prostředí je kladen největší důraz na zabezpečení právě v těchto místech. Kromě optimální volby vhodné sedačky do vany použijte také protiskluzové podložky, správně zvolte madla a stupínky. Během koupání nebo sprchování nezapomeňte také vždy používat zástěnu proti nacákání, které výrazně zvyšuje riziko uklouznutí a následného úrazu.

dma

Polštáře a sedáky

Polštáře umožňují pohodlnou ergonomickou polohu krční páteře a přirozenou relaxaci šíjového svalstva během spánku. Opěrky jsou určeny k účinné prevenci i terapii při bolestech bederní páteře. Svým tvarem zabezpečují ergonomickou polohu bederní páteře umožňující snížení napětí zádových svalů a jejich relaxaci. Sedací pomůcky jsou vhodné pro odlehčení po porodech nebo při pooperačních stavech v oblasti kostrče, rekta a vaginy.

dma

DMA Ortéza lokte OneSize NPOS 173 1 ks

DMA Ortéza lokte OneSize NPOS 173 1 ks

Můžete mít za 9 dní v pondělí 22. 7.
DMA Bandáž stehna NPOS 147

DMA Bandáž stehna NPOS 147

Můžete mít za 9 dní v pondělí 22. 7.
DMA Epikondylární páska AirTex T29

DMA Epikondylární páska AirTex T29

Můžete mít za 9 dní v pondělí 22. 7.
DMA - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty DMA ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie DMA lidé hodnotí na 92 %
Recenze produktu: DMA Podavač předmětů teleskopický
5 / 2x
pokud jsou čelisti z plastu další kus si nekoupím
Recenze produktu: DMA Sedačka na vanu 4626 1 ks
5 / 1x
Paráda
Recenze produktu: DMA Gymball Peanut 40 Rehabilitační válec
5 / 3x
+ kvalitní míč na cvičení
Recenze produktu: DMA Ortéza kolena NeoAir NP133, velikost L
5 / 1x
Je na míru
Recenze produktu: DMA Hřeben s prodlouženou rukojetí ADL 55
5 / 1x
Vynikající výrobek.
Recenze produktu: DMA Podpažní duralová berle standart 2 ks
5 / 1x
Objednám příště od této firmy , nikdy nezklamala.
Recenze produktu: DMA Navlékač punčoch ADL 21 1 ks
5 / 1x
Existují i propracovanější navlékače ponožek a punčoch, ale tento je pro mě dostačující...
Recenze produktu: DMA Sedačka na vanu 4628 65 cm
5 / 1x
Po mozkové příhodě nemohu normálně stát ve vaně při sprchování.
Recenze produktu: DMA Sedačka do sprchy rohová 509 TRI
5 / 2x
Výhodou je nastavitelnost výšky, ve sprše nepřekáží.
Recenze produktu: DMA Navlékač ponožek ADL 19
5 / 1x
Taťkovi udělal radost