Joolz

Ve společnosti Joolz rádi oslavují krásné životní události. První okamžik, kdy přijmete své děťátko a všechny ty další první šťastné okamžiky. Ano, podívejte se, už sedí, směje se a plazí se – ale také výzvy, kterým každý den jako zcela nový rodič čelíte. Berou inspiraci ze všech těchto okamžiků, pak se snaží váš život trochu usnadnit a trochu zpříjemnit. Říkají tomu „pozitivní design“. Jděte tedy za svými sny a dělejte to, co vás dělá šťastnými. Uděláte nejen radost nám, ale především svému dítěti a sobě.

Joolz je kolektiv lidí a rodičů s jednou společnou vírou a vizí; že pozitivní design může skutečně pomáhat. Snaží se dát tomu, co dělají, vyšší význam, a proto navrhují bezpečné, ergonomické a stylové kočárky, které lze lehce složit a s lehkostí s nimi manévrovat. Všechno, co vytváří je vysoce kvalitní a nejlépe určené nejenom pro 1 nebo 2 děti. Designéři vytvářejí vše do nejmenších detailů. Jejich design poskytuje pohodlí, které dokonale ladí s potřebami vašeho dítěte a s využitím materiálů, které jsou udržitelné, organické a odolné. Doživotní záruka je stejně jako jejich produkt nadčasová a za každý prodaný kočárek zasadíme strom do lesa zrození Joolz.

Užíjte si jízdu, Vaše Joolz rodina.

https://s3.vshosting.cloud/pilulka-cz/files/images/2022-06/7d12257eca6105b8948020bedaceb926.jpg
https://s3.vshosting.cloud/pilulka-cz/files/images/2022-06/1d359eb7340954263c9a77b3158dd34e.jpg

Les zrození

Dopřejme naší Zemi více zeleně. Proto vašemu dítěti zasadí strom v lese zrození Joolz. Od této chvíle bude strom růst spolu s vaším dítětem: vaše miminko vám bude nablízku zatímco strom poroste až v Kolumbii.

Životní záruka

Přejí si, abyste si jízdu s vašim dítkem užili co nejdéle. Proto vám nabízí doživotní záruku pro prvního majitele. Svůj nový kočárek jednoduše zaregistrujte na webu Joolz do šesti měsíců od jeho data nákupu a poté jste připraveni užívat si bezstarostné procházky po celý život.

''Pozitivní'' látky

Věříme, že Joolz můžou mít pozitivní dopad na naše životní prostředí. Proto do svého nového vzhledu začleňují udržitelné látky: látky jsou vyrobeny z recyklovaných plastových lahví.

100% organická bavlna 

Joolz Essentials jsou vyrobeny ze 100% organické bavlny, aby vaše dítě bylo v pohodlí. Regulují teplo a jsou stejně měkké a hebké jako jemná pokožka vašeho dítěte. Perfektní pro nekonečné mazlení: sladké sny, maličký.

Opakovaně použitelné obaly

V Joolz se navrátili k jejich mladistvému idealismu a přišli s myšlenkou recyklace svých obalů. Velké a malé kartonové krabice – rozbalte je přetvořte na ptačí budku, soba nebo lampu. Proto obal nevyhazujte! Recyklace je důležitá pro životní prostředí a vaše dítko se může něčemu přiučit!

Udržitelná kancelář

Sídlí v udržitelně zrekonstruované továrně v Amsterdamu se skleníky a dalšími inteligentními energeticky neutrálními řešeními, je inspirací pro další růst „pozitivního designu“.