klarna

Rozdělte si platbu chytře s Klarnou

Nechte si více času na zaplacení. Na Pilulce spouštíme platby Klarna. Platbu si můžete jednoduše rozdělit do 3 měsíců a bez úroků. Každá splátka se strhne automaticky každý měsíc a vy tak nemusíte platit všechno najednou, ani si jednotlivé platby sledovat.

Jak se platí s Klarnou?

Vyberte Klarna platbu v košíku

a zadejte údaje své debetní nebo kreditní karty. Klarna provede kontrolu u úvěrové referenční agentury, která ověří vaši způsobilost. To nebude mít vliv na vaše úvěrové hodnocení.

Po odeslání objednávky

se strhne první splátka z vaší karty. Klarna vám pak pošle oznámení, jakmile bude platba zpracována.

Každých 30 dní

od zaplacení první platby se bude automaticky strhávat další splátka z karty. Klarna vám dá vždy předem vědět a neúčtuje žádné úroky ani poplatky.

Proč zvolit Klarnu?

Žádné úroky. Žádný háček.
Klarna věří, že existuje lepší způsob nakupování. Bez kreditní karty, úroků nebo poplatků. Nakupujete teď a zaplatíte později. Můžete si tak koupit vše, co si přejete, aniž byste museli sahat hluboko do peněženky. 

 

Zcela transparentní nakupování.
Jako švédská banka dbá Klarna na ochranu a zabezpečení vašich údajů. Díky okamžitému rozhodnutí o úvěru můžete nakupovat zcela transparentním způsobem. Je to nejsnadnější proces jednorázové registrace, jaký jste kdy použili.

klarna