Kombinace nasládlé exotické vůně fíků a kořeněné květinové vůně geranium oleje vás přenesou do horkého léta ve Středomoří. Představte si ranní procházku v luxusním sadu, kde rostou šťavnaté fíky a maliny. Geranium olej je zároveň jeden z nejlepších způsobů, jak uvolnit nervové napětí.
Unikátní receptura sprchového gelu vyživí a provoní pokožku, takže je provoněná, hladká a v harmonické rovnováze zevnitř i na povrchu. Po otevření lahve se nejdříve rozline sladká vůně fíků, švestek a malin, pozvolna se uvolní květinové tóny magnólie, frézie a růže a základ vůně tvoří kokos a jojoba.
Vlastnosti:
- S vůní fíků & geranium olejem
- S obsahem botanických olejů
- 100% přírodní vonné extrakty
- 94% složení přírodního původu
- Lahev vyrobena z recyklovaného & recyklovatelného plastu
Značka Lux je již od roku 1925 tajemstvím krásy ikonických žen. Každá žena si zaslouží vypadat a cítit se nádherně. Lux přináší luxusní vůně a bohaté složení produktů pro jejich půvab, krásu a potěšení. Díky tomu je globálně naší druhou největší značkou osobní péče. Produkty Lux jsou obohacené o jedinečné vůně, které jsou neviditelným, ale silným symbolem ženskosti. Protože ženskost je více než jen to, co je možné vidět navenek.
Chceme inspirovat ženy k tomu, aby naplno vyjádřily, kým skutečně jsou Lux Botanicals je jedinečná řada sprchových gelů, která byla inspirována exotickými vůněmi a extrakty z přírody. Dopřejte si aromatickou denní péči, která čistí a odplavuje stres každodenního života a zanechává vaši pokožku krásně jemnou a provoněnou. Vybírat si můžete z několika variant sprchových gelů s netradičními vůní květu ylang ylang, třešňových květů, frézie nebo fíků.
Každá má svou nádhernou vůni i účinky, všechny ale spojuje síla přírody i odpovědnost vůči ní. Sprchové gely tvoří 94 % přírodních složek, a jejich lahev je vyrobena z recyklovaného a plně recyklovatelného plastu.
Složení
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Parfum, Sodium Benzoate, Citric Acid, Tetrasodium EDTA, Sodium Hydroxide, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Centella Asiatica Extract, Macrocystis Pyrifera Extract, Mel, Ganoderma Lucidum (Mushroom) extract, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice, CI 17200, CI 42090.
Zkuste také další produkty značky Lux, které jsou v kategoriích Kosmetika, Sprchové gely a Sprcha a koupel. Výrobek je nyní ve slevě 44 %. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Sprchové gely.
EAN | 8720181499821 |
Značka | Lux |
Velikost balení | 480 ml |
Cesta podání | Dermálně - na pokožku |
Forma | Gel |
Vlastnosti | 100% recyklovatelná nádoba Přírodní |
Druh vůně | Květinová |
Typy pleti | Všechny typy pleti |
Péče o pleť | Denní |
Originální název | Fig sprchový gel |