Zpět  na vánoční rozcestník

Otužování
s ledovým klidem

Při pomyšlení na studenou sprchu vám tuhne úsměv na rtech? Lepší život chce odvahu. Pojďte se s námi ponořit do hlubin pozitivních účinků otužování. Společně s Liborem Mattušem, profíkem na chladovou terapii, ty ledy prolomíme.

 

Proč se otužovat?

Posílení imunity

Chcete se cítit jako ryba ve vodě? Zaplavat si v rybníku se tak trochu nabízí. Otužovací rituály jsou jednou z možností, jak podpořit imunitu a zlepšit odolnost proti sezónním chřipkám a nachlazení.

Prevence s chladem

Fungující oběhový systém v těle je základ. Jaký vliv na něj má působení chladu? Nepochybně posiluje kardiovaskulární soustavu a tlumí chronický zánět, čímž přispívá ke zdravějšímu tělu i psychice.

Záplava energie

Dobrá káva vás po ránu příjemně nastartuje, to bez debat. Zkuste ji ale občas vyměnit za osvěžující studenou sprchu a uvidíte ty divy. Příliv dopaminu a endorfinů za 3, 2, 1...

 

Trénujete vůli a vytrvalost

Pravidelným otužováním posílíte nejen své tělo, ale také vůli a odhodlání. Navíc díky noradrenalinu, který tělo vylučuje, se budete lépe soustředit. Třeba právě na to, jak si život užívat plnými doušky.

Zmírnění celulitidy

Zapomeňte na pomerančovou kůži. Příroda dokáže divy. Pravidelné sprchování střídavě studenou a teplou vodou dokáže rozproudit krev a lymfu a tím pomáhá zmírnit projevy celulitidy.

 

Jak na otužování s ledovým klidem

Trénink proti ztuhlému úsměvu právě začíná. Zjistěte všechno potřebné o otužování a nervozitu pusťte k vodě.

Bc. Libor Mattuš

Biohacker, instruktor dechu a chladové terapie
Libor je certifikovaný neuro-jazykový kouč, spoluzakladatel projektu Code of Life a DoplňSe.cz. Aby podpořil zdravé a naplňující pracovní prostředí, spojil své síly s iniciativami jako uLékaře.cz nebo Happiness@Work. Chladovou terapií provedl v posledních šesti letech osobně několik stovek lidí. Společně s kolegyní Veronikou Allister také pořádá výpravy na Sněžku v zimě v kraťasech.

Chladová terapie:
kompletní průvodce otužováním

Mrazem prověřený průvodce pro všechny, kdo se chtějí ponořit do tajů otužování. Je pro vás otužování novinka a nevíte, kde začít? Nebo už ho praktikujete, ale chtěli byste svoji ledovou vášeň posunout ještě o kus dál? Pak je to kniha přímo pro vás. Plná příběhů a zkušeností lidí, kteří zažili chlad na vlastní kůži a stal se přirozenou součástí jejich života.

399 Kč Koupit 399 Kč

Prvotřídní omegy s testovací sadou

Protizánětlivé účinky přichází nejen s chladem, ale také s tou správnou výživou. BalanceOil+ je značková řada vše přírodních polyfenolových potravinových doplňků Omega Balance. Tato prvotřídní inovativní směs olejů z malých ryb ulovených ve volné přírodě a extra panenského olivového oleje získaného před sklizní je založena na naší jedinečné vědecky podložené receptuře a poskytuje velké množství polyfenolů pro účinné a efektivní vstřebávání a ochranu krevních lipidů. Bezpečně zvyšuje a udržuje hladinu omega-3 a upravuje poměr omega-6:3, což příznivě působí na hladinu cholesterolu, srdce a mozek.

Koupit

Veganský D3 v prvotřídní kvalitě

Chraňte své tělo poctivou zimní prevencí proti záludným virům. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Phasellus faucibus molestie nisl. Proin in tellus sit amet nibh dignissim sagittis. Mauris dolor felis, sagittis at, luctus sed, aliquam non, tellus. Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur? Nullam justo enim, consectetuer nec, ullamcorper ac, vestibulum in, elit.

Koupit

Soutěže

Sledujte naši otužovací sérii, vyfoťte se při otužování a soutěžte každé pondělí o knihu Libora Mattuše - Chladová terapie. Více informací najdete na našem facebookovém profilu.
Celá pravidla

Sledovat FB

Otužovací playlist na Spotify

Trochu radosti do toho mrznutí! Pusťte si na Spotify náš otužovací playlist, ze kterého vám bude běhat mráz po zádech. Nejprve zklidníme dech a pak s chutí do toho!

Přijďte se otužit
s námi

Více info již brzy!

Lepší život je Pilulka