GymBeam
Nejsi žádný lenoch, ale motivace k cvičení by neškodila? My pro tebe jednu máme! Zúčastni se naší sportovní výzvy, přijmi 5 úkolů za 5 týdnů, vyhraj nabušený balíček, který ti pomůže k vysněné postavě a konečně zjisti, kdo víc cvičí – MUŽI, nebo ŽENY? Nezáleží na pohlaví, hýbat se musí každý! GYMBEAM
a PILULKA se nyní spojili, aby ti návrat do formy co nejvíce usnadnili. JDEŠ DO TOHO?
GYMBEAM
Vrať se zpátky do formy! Stačí se zapojit alespoň do jedné z pěti týdenních výzev a získáš nejen dobrý pocit z pohybu, ale také můžeš vyhrát produkty pro tvůj aktivní život na celý rok. Jsi muž, nebo žena? Oba týmy tě potřebují!

VÝHERNÍ BALÍČKY

PRO ŽENY
PRO MUŽE
gymbeam

TŘETÍ VÝZVU VYHRÁLY ŽENY!

POJĎ S NÁMI DO DALŠÍ VÝZVY A POKOŘ JE!

DŘEPUJ!!!

DŘEPUJ!!!

Žádné kuří nožičky! Krásné nohy a zadek nejsou korunkou krásy pouze u žen, ale především u mužů. Zpevněte svůj gluteus maximus, ať se na tebe kouká hezky i zezadu. Stačí udělat 10 dřepů a máš šanci na výhru. Dáš to každý den? 

  • START VÝZVY 21.10.
  • KONEC VÝZVY 27.10.
  • VYHLÁŠENÍ 28.10.

JAK POSTUPOVAT K VÝHŘE?

Zvládni alespoň 10 dřepů doma, v přírodě, v lese nebo třeba v posilovně, udělej snímek sebe nebo čehokoliv z dané aktivity a nasdílej na instagram feed s hastahem #pilulkamuzi nebo #pilulkazeny podle toho, do kterého týmu patříš. Pro účast nezapomeň přidat hastag #jdudotohosgym­beam.
Plankuj každý den

Dřepuj každý den

Zvyš svou šanci na výhru! Opakuj výzvu každý den a sdílej důkazy. Získáš nejen super kondici a lepší výsledky, ale navíc znásobíš svou šanci mít doma nabušený sportovní balíček.

Vytáhni i kamarády

Vytáhni i kamarády

Nevadí ti se dělit? Přidej do výzvy svoje kamarády a výhru si můžete užít spolu. Čím více lidí bude sdílet účast ve výzvě v dané skupině, tím větší bude šance na výhru. Každý z vás může nasdílet třeba tu stejnou fotku, počítá se počet sdílení s daným hashtagem týmu #pilulkazeny nebo #pilulkamuzi

DALŠÍ VÝZVY S GYMBEAM

VYBĚHNI!

VYBĚHNI!

Už nemůžeš? Na odpočinek není čas. Další výzva tě nejen zahřeje, ale pořádně posílí tvůj zadek a stehna. Dej do toho všechno. Výtah je pro lenochy! Vyběhni alespoň jednou domů nebo do kanceláře po schodech a získej výhru. Navíc bude tvůj zadek neodolatelný!

VYBER SI SVŮJ TÝM

Vyber si svůj tým, přijmi výzvy (čím vícekrát výzvu přijmeš, tím větší je šance na výhru) a hraj o balíček v hodnotě 4 000 Kč, který ti pomůže k tvé vysněné postavě.
Terka

Tereza

Ahoj, já jsem Terka a jako trenérka fitness se snažím ke sportu a aktivitě motivovat ženy i muže, v téhle výzvě ovšem jen ženy, protože tohle je souboj!

Barbaři

Barbaři

Jsme tým barbarů a v této výzvě budeme bojovat za tým můžu. Chceme všem ukázat, že jsme silnější a rychlejší než ženy. Přidej se na naši stranu a ukaž, že Barbaři neznají žádné překážky! Připrav si bicáky a pojď do toho s námi!

#pilulkazeny

#pilulkamuzi

GymBeam

PRAVIDLA VÝZVY

1. Přijmi alespoň jednu z 5 výzev od 30.9. do 4.11.

2. Vyfoť jakýkoli důkaz o cvičení a sdílej ho jako příspěvek na instagram s hashtagem svého týmu – #pilulkazeny nebo #pilulkamuzi a přidej hashtag soutěže

#jdudotohosgym­beam

3. Sdílet důkaz o cvičení můžeš od 30.9. vždy od středy 00:01 do úterý 23:59

4. Buď starší 15 let a bydli na území České Republiky

5. Hraje se o 5 sportovních balíčků od GYMBEAM v hodnotě téměř 4 000 Kč

6. Vítěze vyhlásíme 24 hodin po skončení výzvy, tedy vítěze výzvy BĚH 7.10., vítěze výzvy KLIKY 14.10, vítěze výzvy PLANK 21.10., vítěze výhry DŘEP 28.10. a vítěze výhry SCHODY 5.11., a to oslovením v soukromé zprávě na instagramu.

7. Vítěz se bude vždy losovat z vítězného týmu MUŽŮ nebo ŽEN. Rozhodujícím faktem pro vítězství pak je počet přijetí výzvy v daném týmu. Pokud se například 3 ženy zúčastní výzvy tak, že první žena přijme výzvu 1×, druhá 5× a třetí 4× a za každé přijetí se označí ve svém týmu, získá tým žen 10 bodů. Z týmu s největším počte bodů pak 1× týdně vybereme výherce balíčků.

8. Vítěz nesmí být zaměstnancem či obchodním partnerem Pilulka.cz nebo osobou blízkou.

GymBeam

GYMBEAM AKCE PRO LEPŠÍ VÝKON

Nakup produkty BeastPink pro svou dokonalou postavu v hodnotě alespoň 699 Kč a získáte spalovač tuků BeastPink Beast Burn ZDARMA

Kup jakýkoli předtréninkový nakopávač Thor 600 g a získáš zcela ZDARMA Tričko a Sheaker do gymu od GYMBEAM

Beastpink
Thor