Pulsátory - Hands free použití (1 produktů)

Jenom vibrace už jsou nuda? Razíte přesvědčení, že nad opravdové přírazy nic není? Potom vás potěší erotické hračky v této kategorii. Pulsátory jsou v podstatě přirážecí vibrátory. Tyto malé zázraky pulzují dopředu a dozadu, dochází tedy k věrnému …

 Zobrazit více

Jenom vibrace už jsou nuda? Razíte přesvědčení, že nad opravdové přírazy nic není? Potom vás potěší erotické hračky v této kategorii. Pulsátory jsou v podstatě přirážecí vibrátory. Tyto malé zázraky pulzují dopředu a dozadu, dochází tedy k věrnému napodobení pohybů při opravdovém sexu. 

Vybírat můžete z pulsátorů stimulujících bod G nebo klitoris. Výjimkou nejsou ani pulsující vybrátory s takzvanou hands-free funkcí. Stačí si hračku nastavit na váš oblíbený rytmus a rychlost a nechat práci zcela na ní. 

Plusové body pulsároru

  • Rychlost, intenzitu a rytmus si nastavíte podle svých preferencí. Máte to zkrátka ve svých rukou.
  • Stimulace pomocí realistických přírazů se pouhým vibracím nemůže rovnat.
  • Některé pulsátory mají funkci paměti, díky které na vás čeká přesně taková porce vzrušení, jakou máte ráda. 

V kategorii Pulsátory je 5 produktů, u 2 z nich dostanete dodání zdarma. Nejlépe hodnoceným výrobkem je FunFactory Pulsátor Stronic Surf černý. Zákazníci si oblíbili řady Lady Dreams a FunFactory.

Pulsátory - Hands free použití - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Pulsátory - Hands free použití ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Pulsátory - Hands free použití lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: LyBaile Stimulační návlek na penis Vibration Penis Sleeve
5 / 1x
Radši nehohnotíme. Zmetek.

Podívejte se na produkty z kategorie Pulsátory seřazené od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Pulsátory jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Pulsátory seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.