Stomické sáčky a podložky - Wesecofix (1 produktů)

Stomické sáčky slouží pro zachytávání střevního obsahu (stolice), moči a pachů. Podle způsobu použití se rozlišují tři systémy stomických pomůcek – jednodílné, dvoudílné a adhezní neboli samolepící stomické sáčky. Stomické sáčky jsou vyrobeny za …

Zobrazit více

Stomické sáčky slouží pro zachytávání střevního obsahu (stolice), moči a pachů. Podle způsobu použití se rozlišují tři systémy stomických pomůcek – jednodílné, dvoudílné a adhezní neboli samolepící stomické sáčky. Stomické sáčky jsou vyrobeny za použití nejmodernějších technologií a poznatků, které usnadňují jejich používání. V nabídce naleznete jak samotné sáčky, tak i příslušenství -  těsnící kroužky podložky pro ošetření vývodu stomie.

Uživatelé nejlépe hodnotí značky ConvaTec. Nejlépe hodnoceným výrobkem je ConvaTec Pásek přídržný.

Wesecofix Sáček na moč dětský PE80x220 samolepící 50 ks

Můžete mít za 7 dní ve středu 29. 5.
Stomické sáčky a podložky - Wesecofix - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Stomické sáčky a podložky - Wesecofix ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.

Podívejte se na produkty z kategorie Stomické sáčky a podložky seřazené od těch nejlevnějších. Kategorii Stomické sáčky a podložky jsme pro vás také poskládali od nejkvalitnějších produktů. Kategorii Stomické sáčky a podložky jsme pro vás seřadili od nejprodávanějších produktů.