To nejlepší pro své tělo vydolujete z čerstvého ovoce, zeleniny, ořechů a semen

sencor smoothie

Máte rádi ovocné nebo zeleninové šťávy? Záleží vám na vašem zdraví a chcete tělu dodat všechny vitamíny, minerály a další zdraví prospěšné látky? Pak byste měli objevit kouzlo smoothie nápojů a smoothie mixérů, třeba těch od značky Sencor!

Když se řekne smoothie

Zdá se vám, že to smoothie musí být hrozně složitá věc? Všude slýcháte, že do něj přijde ovoce, zelenina, ořechy, semínka, má zasytit a spoustu dalších věcí? Nebojte se, je to vlastně úplně jednoduché. Smoothie je lahodný nápoj připravený z rozmixovaného ovoce, zeleniny a dalších pochutin. Vše spolu můžete různě kombinovat, pro přípravu se vám bude hodit i med, jogurt, chia semínka a další dobroty.

Víte, že ...

… smoothie je výborné jako rychlá snídaně nebo svačina pro děti i dospělé? Rychle vás zasytí a tělu dodá potřebnou energii.

Proč dát přednost smoothie?

  • Oproti čisté šťávě obsahuje víc vlákniny a zasytí.
  • Je zdrojem energie, minerálů, vitamínů apod.
  • Podporuje trávení a imunitní systém.
  • Hodí se i jako svačinka.
  • Napomůže k lepšímu spánku.
  • Když vsadíte na správné ingredience můžete si připravit i smoothie pro očistu organismu.

Jak si smoothie připravit?

Připravte si všechny suroviny a jednoduše je hoďte do mixéru. Použít můžete smoothie mixér na ovoce Sencor. Mixér zapněte a nechte vše promixovat, za chvíli máte hotovo.

Sencor Smoothie mixér SBL 2211GR

Sencor Smoothie mixér SBL 2211GR

Můžete mít dnes649 Kč

Kombinovat můžete ovoce i zeleninu, semínka i oříšky, podle libosti. Vyzkoušet můžete i zdánlivě nepropojitelné suroviny. Fantazii se meze nekladou, každý den si můžete dopřát něco jiného. Co takhle špenátové smoothie? Karotkové smoothie? Mangové smoothie? Smoothie z řepy a mrkve? Jahodové smoothie? Avokádové smoothie s banánem? Nebo si dáte nějaké jiné?