Dámská sada náhradních hlavic do holicího strojku Venus Embrace. Každá hlavice obsahuje zvlhčující pásek - pro hladký a snadný skluz holicího strojku. 5 břitů pro sametově hladkou pokožku, které zůstanou v kontaktu s Vaší pokožkou, která bude úžasně hladká a vydrží velmi dlouho. Více informací

429 Kč
107,25 Kč / 1 ks
  • alt2ks skladem, Zítra od 08:00 u vás. Více informací
  • altPilulka Expresem již zítra od 08:00
  • <strong>Doprava ZDARMA</strong> při nákupu nad <strong>1 499 Kč</strong>Doprava ZDARMA při nákupu nad 1 499 Kč
Nakupujte společně
Gillette Venus Venus Embrace náhradní hlavice 4 ks
Hodnocení produktu 5
plusGillette Venus Breeze Náhradní hlavice 4 ks
Hodnocení produktu 5
Ušetříte 20 Kč
Gillette Venus Venus Embrace náhradní hlavice 4 ks
+ Gillette Venus Breeze Náhradní hlavice 4 ks
778 Kč758 Kč
Gillette Venus Venus Embrace náhradní hlavice 4 ks
Hodnocení produktu 5
plusPlantur 21 longhair Nutri-kofeinový šampon 200 ml
Hodnocení produktu 5
Ušetříte 10 Kč
Gillette Venus Venus Embrace náhradní hlavice 4 ks
+ Plantur 21 longhair Nutri-kofeinový šampon 200 ml
648 Kč638 Kč
Gillette Venus Venus Embrace náhradní hlavice 4 ksVše o produktuDoplňující informaceHodnocení produktu
Gillette Venus Venus Embrace náhradní hlavice 4 ksVše o produktuDoplňující informaceHodnocení produktu
gillette venus

Dámská sada náhradních hlavic do holicího strojku Venus Embrace. Každá hlavice obsahuje zvlhčující pásek – pro hladký a snadný skluz holicího strojku. 5 břitů pro sametově hladkou pokožku, které zůstanou v kontaktu s vaší pokožkou, která bude úžasně hladká a vydrží tak velmi dlouho.

5 břitů pro sametově hladkou pokožku

Kompatibilní s dalšími strojky Gillette Venus

Zvlhčující pásek pro snadný skluz holicího strojku

venus embrace

Proč hlavice Venus Embrace?

  • Přizpůsobí se Vašim křivkám
  • Výkyvná hlava oholí doslova každý chloupek – pro dokonalé výsledky
  • Už nikdy si nebudete muset holit jedno místo dvakrát
  • Hlavice jsou baleny jednotlivě a zůstanou čisté a suché, i když je budete uchovávat ve sprše
Adéla R.

Díky speciálním proužkům holicí hlavice klouže po kůži jako po másle. Na žiletky Venus nedám dopustit.

Michal F.

Žena je spokojena.

Složení

Lubrastrip: PEG-115M; PEG-7M; PEG-100; Silica; Aloe Barbadensis Leaf Juice; Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocin­namate; Tocopheryl Acetate; Tris(Di-T-Butyl)Phosphite; Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil; Persea Gratissima (Avocado) Oil; BHT; Glycol, Ribbon Of Moisture: PEG-115M; PEG-7M; PEG-100; Silica; Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocin­namate; Tocopheryl Acetate; Tris(Di-T-Butyl)Phosphite; Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil; Persea Gratissima (Avocado) Oil; BHT; Glycol.

Vyzkoušejte také další výrobky značky Gillette Venus, které uvidíte v kategoriích Kosmetika a Holení. Produkt hodnotilo 8 zákazníků a 100 % by ho doporučilo. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Náhradní hlavice pro ni.

Upozornění:
Upozornění: Z hygienických důvodů zboží nelze vrátit, a to ani ve lhůtě 14 dnů od zakoupení.

Doplňující informace

EAN
7702018955527
Velikost balení
4 ks
Počet břitů
5
Originální název
Venus Embrace náhradní hlavice 4ks
Výrobce
Procter & Gamble, Sulzbacher Str. 40-50, 658 23, Schwalbach am Taunus

Recenze a zkušenosti s produktem

5
Hodnotilo 8 zákazníků
Napsat hodnocení
5
8x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x