69
78

  • Velké balení! Skutečně mi vydrží dlouho
  • Vůně. Tato vůně je na léto jako dělaná, doporučuji
  • Velmi hustý sprchový gel, stačí jej troška.

jopi

  • Nemá dávkovací pumpičku.
  • Velké balení není vhodné na cestování.

Fotografie produktu

ll
44

Očekávání a spokojenost
 

Jak jste s používáním produktu celkově spokojeni?

Jsem moc spokojená. Stručně řečeno – DOPORUČUJI. Nevím co bych produktu vytkla. Vyhovuje mi originální a jemná, svěží vůně. Kombinace levandule a ostružiny by mě nenapadla, ale je to vážně báječné.

Splňuje produkt to, co od výrobce slíbil?

Produkt slibuje vše co výrobce slíbil. Ještě bych ráda dodala, že konzistence sprchového gelu je opravdu hustá, což se nikde v popisu neuvádí, ale pro mě je to rozhodně kladný bod. Na umytí totiž potom stačí troška a tím pádem mi hodně dlouho vydrží. Také jeho složení je opravdu dobré, byla to vlastně první motivace ke koupi – kvalita složení a z přírodních zdrojů.
 

Pocity a pohodlí
 

Popište, jak se při a po mytí tímto produktem cítíte.

S tímto produktem si dopřávám takové malé lázně každý večer. Levandule velmi dobře působí na tělo uklidňujícím a relaxačním dojmem. To mi vyhovuje. Večerní koupel nebo sprcha je pak prostě příjemný zážitek. Skvělé je také to, že sprchový gel pokožku nevysušuje. Nemám po jeho použití potřebu se mazat tělovým krémem, nepne mi kůže. Ačkoliv krémy používám, je to příjemný pocit – vystoupit z koupele a cítit že kůže je jemná a není vysušená.
 

Vlastnosti
 

Má tento produkt nějaké speciální vlastnosti?

Řekla bych že má skutečně relaxační účinky. Levandule prostě působí. Vězte ale že to není vůně nějak vtíravá nebo příliš intenzivní. Je to vyladěné tak akorát pro požitek a hezký pocit, ale nebude se to přebíjet s dalšími produkty, nebo případně i parfémem.

Myslíte si, že je tento produkt šetrný k přírodě?

Myslím si že tento produkt je šetrný k přírodě. Má totiž velmi dobré složení z přírodních zdrojů. Sice se prodává v plastovém obalu, ale alespoň je celoplastový a tedy se dá po použití recyklovat bez potíží. To že je produkt kvalitní se mi potvrdilo po prvním použití, kdy jsem měla kůži příjemně vláčnou a jemnou, bez žádného pnutí a přesušení.
 

Finální verdikt
 

Celkové hodnocení: 5 hvězdiček 
Spokojenost se složením: 4,5 hvězdiček 
Příjemná voňavost: 5 hvězdiček 
Šetrnost k pokožce: 5 hvězdiček