Alecto (0 produktů)

Alecto Babycare je jedničkou na trhu dětských chůviček v Beneluxu a hraje stále větší roli také v Evropě. Od roku 1979 reprezentuje Babymonitors, Babycare, Babysafety a Babycomfort v každém smyslu slova. Vlastní oddělení výzkumu a vývoje umožňuje …

Zobrazit více

Alecto Babycare je jedničkou na trhu dětských chůviček v Beneluxu a hraje stále větší roli také v Evropě. Od roku 1979 reprezentuje Babymonitors, Babycare, Babysafety a Babycomfort v každém smyslu slova. Vlastní oddělení výzkumu a vývoje umožňuje splňovat nejvyšší evropské standarty.

Vaše dítě je to nejdůležitější ve Vašem životě. Přejete si vědět, že Vaše miminko zrovna pláče nebo vyžaduje Vaši pozornost. Dětské chůvičky Vám nabízejí flexibilitu dohlížet na miminko, zatímco jste v jiném pokoji nebo prostoru. Když dítě spí, můžete si odpočinout a pokud Vás potřebuje, uslyšíte jej nebo uvidíte na chůvičce  Už mnoho let jsou dětské chůvičky Alecto hodnoceny spotřebiteli jako nejlepší koupě a v Beneluxu a Německu vyhrávají při testování. Dětské chůvičky Alecto Vám zaručují 100% jistotu.

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?