Alena Šeredová (4 produktů)

a
Nechte se okouzlit unikátními svůdnými parfémy, které vznikly ve spolupráci vicemiss České republiky, slavné topmodelky Aleny Šeredové, s tradiční českou parfémářskou dílnou.
Alena Šeredová Milano

Parfémová voda pro ženy Alena Šeredová Milano EDP 100 ml

Nejprve se chlubí rafinovanými tóny jasmínu, květy pomerančovníku a čisté pačuli. Srdce vůně rozehrávají tonka boby, spolu se sladkou vanilkou a pralinkami. Nejzajímavější složkou vůně je ale kosatcová esence z Irisu Pallida – z jedné z nejvzácnějších a nejluxusnějších květin na světě. Pokud chcete vyčnívat z davu, sáhněte po této originální, velmi ženské, až hříšné vůni.

Parfémová voda pro ženy Alena Šeredová Levanto EDP 100 ml

Zavřete oči a přeneste se pomyslně na písečnou pláž v malebném italském městečku s pestrobarevnými domky. Tato vůně je jako bezstarostné prázdniny – lehká, svěží a plná ovoce, květin, doplněná však svůdnými dřevitými tóny. Po nanesení nejprve zapůsobí těkavé citrusy, které po chvíli odejdou a přejdou do květin. Ucítíte pivoňky, šeřík a svěží vůni zeleného čaje – kterou vyvažuje ambra, cedr a svůdné pižmo.

Alena Šeredová Levanto
Alena Šeredová Praga

Parfémová voda pro ženy Alena Šeredová Praga EDP 100 ml

Čistá, jemně květinová vůně, která připomíná brzké ranní procházky probouzející se Prahou a jejími zahradami, kde cítíte svěžest odpařující se rosy na bílých květech a prosvítající sluneční paprsky. Hlavní akord, který celou vůni provází, jsou konvalinky. Křehké, svěží, svůdné a romantické. Okamžitě ve vás navodí pocit klidu a harmonie. Tento parfém je také ideální volbou na originální dárek z našich krajin do zahraničí.

Parfémová voda pro muže Alena Šeredová Torino EDP 100 ml

Nejprve zapůsobí svěží esence pomerančovníku a čerstvé máty. Teplo a kořeněnou pikantnost vůni dodává směs sladké skořice a tóny bílé kůže. Vše je zakončeno pačuli, smyslnou ambrou a mužnými dřevitými tóny. Pokud ji však použijete i jako žena, neuděláte chybu – vůně je nádherná i jako unisex.

Alena Šeredová Torino EDP

Alena Šeredová - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Alena Šeredová ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Alena Šeredová lidé hodnotí na 80 %
Recenze produktu: Alena Šeredová Milano EdP 100 ml
5 / 2x
Na tomto parfému je zajímavé, že je to složením naprosto stejná vůně, jako La Vie Est Belle od Lancome. Ale za poloviční cenu ;) ??
Recenze produktu: Alena Šeredová Praga EdP 100 ml
3 / 1x
Voní konvalinkově, ale velice slabá výdrž - 5th Avenue má podobnou vůni a vydrží déle - při 125ml a ceně 400kč je to lepší volba. Má ale nádherný flakon - tento flakon mají všechny parfémové vody od značky Leroy Cosmetic, Lednice. Vsadím se, že Praga od A. Šeredové má stejnou konvalinkovou vůni jako Mulilate – eau de parfum – 100 ml, která je také konvalinková, jen nenese jméno PRAGA. Výrobce a flakony jsou stejné a vůně taky. Tedy malá výdrž za dost peněz.