Attipas (0 produktů)

banner attipas obuv
boty attipas, dětské boty, lehké boty

O Attipas

Obuv Attipas je vhodná pro děti od 6 měsíců do 3 let. Botičky jsou určeny jak pro děti, které teprve začínají chodit, tak i pro dobré chodce. Chodidla novorozenců nejsou tvořena kostmi, ale jemnou a elastickou chrupavčitou tkání, kterou nezaznamenáte ani na rentgenu. Jakákoli deformace této chrupavky pak může negativně ovlivnit celý pohybový systém dítěte.
Proto je velmi důležité, aby noha dítěte měla maximálně přirozený vývoj a nic jí nebránilo v pohybu. Příliš pevná pata a silná podrážka nejsou vhodné pro děti do tří let. Obuv Attipas je extrémně měkká, flexibilní a kopíruje tvar nohy dítěte s cílem usnadnit přirozený vývoj dětských nohou

lehké, pružné, dětské boty

Super lehké a pružné

volná špička

Volnější špička

prodyšnost

Prodyšné

linka attipas
video attipas boty
Ukázka botiček Attipas
linka attipas

Attipas – podpora přirozené chůze

Attipas je chytrá obuv. Aby se noha dítěte správně vyvíjela, potřebuje mít dostatek prostoru i pro pohyb prstů. Botičky pro miminka, kojence či batolata Attipas tento pohyb umožňují díky své rozšířené špičce.
V průběhu jednoho dne udělá dítě více než 18 000 kroků, proto by jeho boty měly být maximálně lehké a neměly by být pro nohu zátěží.

dětská obuv attipas, podpora chůze, pružné boty, lehké boty, přirozená chůze
výhody attipas botiček, lehkost, prodyšnost, dětské boty

Výhody

Komfort – měkká podrážka, která neklouže – Prodyšnost – prodyšná podrážka, díky které dětská noha může dýchat a nezapařuje se – Zdraví – volná špička podporuje správný stereotyp chůze a nebrání krevnímu oběhu dětské nožky. Obuv byla vyvíjena špičkovými designéry, v úzké spolupráci s dětskými lékaři a ortopedy – Bezpečnost – speciálně vyvinutá technologie výroby obuvi bez použití lepidla, toxických látek a formaldehydu. Lehkost a flexibilita. Podrážka je ze silikonu a ponožka z bavlny. Tento jednoduchý materiál dělá obuv velice lehkou a pružnou – Snadná údržba – obuv je pratelná v pračce (program pro ruční praní, s použitím síťky na praní)

Syté barvy, veselý a moderní design

Více než 50 modelů v kolekci obuvi Attipas.

Více než 30 zemí světa již úspěšně obouvá děti do botiček Attipas. První botičky byly vyvíjeny ve spolupráci s katedrou ortopedie na Soulské národní univerzitě v Jižní Koreji.


Složení: Svrchní materiál 80 % bavlna, podrážka 100 % silikon (bez použití jakýchkoli toxických látek).

ukázka designu bot attipas
logo attipas linka

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?