Bigjigs (9 produktů)

Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha …

Zobrazit více

Anglická značka Bigjigs byla založena roku 1985 a zpočátku se zabývala výrobou pouze dřevěných puzzlí. Majitelé vyráběli vše ručně s láskou v malém zahradním domku, své výrobky prodávali na trhu. Spokojení zákazníci výrobce motivovali k mnoha dalším nápadům a rozšíření nabídky o další dřevěné hračky. Přibylo zasílání poštou a prodej přes katalog. Spokojenost a věhlas značky rostla, takže následoval velkoobchodní prodej a pro udržení výrobních cen přesun a rozšíření výroby na východ. Nové značky kvalitních a nápaditých hraček si v Anglii všimly další velké prodejní firmy. Dnes Bigjigs hračky zůstávají ve vlastnictví rodiny s obrovskými sklady v jiho-východní Anglii.

Společnost i nadále dodává své hračky široké zákaznické základně ve Velké Británii a západní Evropě podpořená loajálním, oddaným a tvrdě pracujícím týmem zaměstnanců. Veškeré dřevěné hračky BigJigs jsou navržené v Anglii a vyrobené jak tamtéž, tak i ve východní Evropě a jihovýchodní Asii.

Kvalita hraček značky BigJigs je testována a odpovídá všem podmínkám pro prodej v EU a USA.

Bigjigs - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Bigjigs ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Bigjigs lidé hodnotí na 94 %
Recenze produktu: Bigjigs Toys Foukání lokomotiva s balónkem
5 / 1x
Dieťa to zaujalo
Recenze produktu: Bigjigs Rail Dlouhé rovné koleje 21 cm 4 ks
5 / 1x
Rychlé dodání, doporučuji.
Recenze produktu: Bigjigs Látková panenka Hattie 28 cm
5 / 1x
výhoda: podrobný popis panenky vztahující se k věku dítěte
Recenze produktu: Bigjigs Toys Lepící páska cesta s autíčkem
5 / 2x
super
Recenze produktu: Bigjigs Baby Chrastítko padající déšť
4.5 / 2x
Top stav
Recenze produktu: Bigjigs Toys Magnetky lesní zvířátka
3.5 / 2x
Hned se začal sloupávat potisk.