Catler (3 produktů)

Product image

Catler Kuchyňský robot KM 8012

Můžete mít zítra11 190 Kč

Catler Varný robot TC 8010

Můžete mít zítra
7 690 Kč
7 083 Kč

Catler Sušička potravin FD 4010

Můžete mít zítra
5 090 Kč
Catler - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Catler ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Catler lidé hodnotí na 94 %
Recenze produktu: Catler Kuchyňský robot KM 8012
5 / 2x
Je to super pomocník pri pečení.. veľká nádoba z nerezu, kvalitné prevedenie, tichý chod. Melie, strúha, hnetie. Cestoviny ani klobásy som zatiaľ neskúšal, ale myslím že to bude rychlovka. Dobre sa čistí. Za mňa 10 z 10tich..
Recenze produktu: Catler Vakuovač potravin VS 8011
5 / 2x
Škoda, že nemá dvojitý zvar, ale inak super.
Recenze produktu: Catler Vakuový mixér VB 8010
4 / 2x
Mixer jsem pořizoval hlavně kvůli vakuovému mixování smoothie, které dělám denně. Ale v tomhle zklamal na plné čáře. Starší Klarstein Airakles, uměl odsát daleko více vzduchu, netvořila se pěna a uměl použít všechny možné programy, bohužel dodělal a už není. Odsávání vzduchu zde není moc dobře řešeno, víko netěsní dobře a během odsávání nasává vzduch, případně pak během mixování, v smoothie je pak plno pěny jako u mixeru za 1000. Ani kvalita rozmixování není u jediného programu při vakuovém mixování dobrá, protože to mixuje na plno cca 40s a to nestačí. Chce to přidávat aspoň 30-60s, ale to lze jen držením pulse. To že zapnete mixer a jdete si ráno chystat věci a po 2 minutách je hotovo je bohužel nereálné. Mixer má plno programů, ale při vakuování funguje jen jeden! Funguje jen tlačítko pulse a 1 program, který nelze měnit. Nejde nastavit čas odsávání, ani čas mixování, oboje je automaticky nastaveno a příliš krátké. Čistění, je velice složitě vymyšlené, po zmáčknutí pojistky a odklopení vrchu (otevření) a vyndání nádoby, odkapává kapalina z horního krytu přímo do šroubu motoru, musí se pokaždé odšroubovat vakuový nástavec, pak ten rozšroubovat, vyndat vnitřek a umýt, fakt zde soudruzi nepoužili hlavu, zbytečně složité a zdržuje to. Mixer jsem dostal, takže vracet nebudu, ale jinak bych ho nebral, je složitý na čištění, neumí odsát vzduch a na to co vlastně umí je zbytečně drahý. Odolnost nečekám velkou, protože po necelém měsíci již nasává vzduch běžně, při každém mixování, takže těsní hůř a hůř.