DACOM Pharma s.r.o. (0 produktů)

Původní společnost Dalibor Cichý DACOM byla založena v roce 1992 v jihomoravském městě Kyjov. Předmětem podnikání bylo přímé zásobování lékáren parafarmaceutiky a přírodní kosmetikou, tehdy na trhu s nedostatkovým zbožím. Díky promyšlenému a …

Zobrazit více

Původní společnost Dalibor Cichý DACOM byla založena v roce 1992 v jihomoravském městě Kyjov. Předmětem podnikání bylo přímé zásobování lékáren parafarmaceutiky a přírodní kosmetikou, tehdy na trhu s nedostatkovým zbožím. Díky promyšlenému a rychlému systému zásobování s produkty vysoké kvality se firma DACOM dobře zapsala v lékárnách i u zákazníků. 

V následujících letech se firma zaměřila na dovoz chybějícího sortiment zboží, zejména na opalovací krémy a další potřebné parafarmaceutické přípravky. 

V roce 1995 se firma rozhodla pro strategický krok, který zásadně změnil zaměření firmy. Na základě průzkumu trhu, zjistila, že je velmi malý výběr kvalitních potravinových doplňků zaměřených na pohybový aparát - zejména na klouby. 

Proto se firma rozhodla pro výrobu vlastních, vysoce kvalitních přípravků na klouby. Z firmy distribuční se stala firmou výrobní. 

Po intenzivním vývoji a ve spolupráci s revmatologickým ústavem v Piešťanech se zrodil přípravek Colafit – krystalický kolagen čistoty 99,9 % na klouby, vaziva a kůži, který se stal nosným produktem společnosti a v téměř nezměněné podobě se úspěšně prodává dodnes. Colafit je u uživatelů velmi oblíbený díky jednoduchému užívání, vysoké účinnosti a příznivé ceně. 

S rostoucí poptávkou po Colafitu, firma rozšířila sortiment nejen o další doplňky stravy, ale i o kosmetické přípravky, např. opalovací mléka, repelenty, ale patří sem i oblíbený Colafit krém Akut, který je určen k rychlé úlevě při ztuhlosti svalů a kloubů. 

V roce 2004 firma změnila právní formu podnikání a název společnosti na DACOM Pharma s.r.o.

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?