Dobrá imunita dětí je základ

Terezia

Přelom ročních období je charakteristický značnými výkyvy teplot a děti jsou tak vystaveny vyšší pravděpodobnosti onemocnění, se kterým se jejich tělo musí vypořádat. Jejich imunitní systém je křehký a reaguje více nebo méně bouřlivě na infekce, se kterými se tu setkává. Není proto od věci podpořit obranyschopnost dětského organizmu správnou složkou vitaminů, třeba těch od Terezie.

Dětský organizmus je velmi jedinečný

Každý má jednotlivě své zvláštnosti, ke každému je nutné přistupovat velmi citlivě. Dobrá imunita, tedy obranyschopnost organizmu, je dar, který se vyvíjí již od narození. Pokud je imunita oslabena, dítě bývá nemocné, neduživé a musí překonávat různé zdravotní problémy.

Asi každý rodič, kterému potomek prvně nastoupí do kolektivu to zná a je z toho nešťastný. Některé děti totiž zpočátku v kolektivu chybí víc než ostatní a rodiče s ním musí být doma. Někdy to bývá začarovaný kruh, děti jsou nemocné, brzy po nemoci se vracejí do školky, ale záhy zase onemocní. 

Znáte rakytník?

Vitaminy a jejich důležitost pro dětský organizmus je většině maminek víc než známá. Je však třeba zdůraznit, že pro děti je nejvhodnější přijímat vitaminy především z přírodních zdrojů–tedy ovoce, zeleniny a léčivých rostlin, například stále populárnějšího rakytníku řešetlákového.

 

Rakytníček

RAKYTNÍČEK želatinky byly speciálně vyvinuty na podporu imunity pro děti od 3 let

Nejvýznamnější složkou je rakytník řešetlákový, želatinky dále obsahují 9 vitaminů (vitamin C, E, B5, B6, B2, B1, B9, B12 a biotin) i 11 vitaminů v případě RAKYTNÍČEK+ zimolez (včetně vit D3 a K2), které společně s rakytníkem pomáhají podporovat obranyschopnost organismu před vnějšími vlivy.

  • RAKYTNÍČEK želatinky obsahují 20 % ovocné šťávy, díky které mají lahodnou ovocnou chuť.
  • Želatinky jsou sladko-kyselé díky cukru přirozeně obsaženého v ovoci a lehce nakyslé díky rakytníku.
  • Jsou bez sladidel, barviv a konzervantů.
  • Na jedno balení RAKYTNÍČEK bylo použito 130 g čerstvých plodů rakytníku.
Baby Imun

A co mladší děti, ty od 1 roku?

Pro ty můžete vyzkoušet 100% přírodní sirup BABY IMUN od společnosti TEREZIA COMPANY, který obsahuje hlívu ústřičnou, která pochází pouze z certifikovaných pěstíren a rakytník řešetlákový, který podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu. Má deklarovaný obsah betaglukanů, je bez příměsí a konzervantů a jedna lahvička obsahuje ovocný koncentrát z více než 1 kg ovoce. Sirup je vhodný pro děti již od 1 roku.