Terezia

Vysoká kvalita a čistota produktů z přírodních surovin a spokojenost zákazníků je pro naši firmu nejvyšší prioritou. Používáme pouze nejkvalitnější suroviny od prověřených dodavatelů a máme tak dohled nad celým výrobním procesem.

terezia company, terezia doplnky

Výrobce s tradicí již 30 let

TEREZIA COMPANY je česká společnost, která se zabývá vývojem a výrobou doplňků stravy ze zdraví prospěšných hub a rostlin. Základní filosofií je, aby se produkty dostávaly ke každému v co možná nejpřirozenější podobě. Proto do nich nejsou přidávány žádné přídatné látky a příměsi. V současné době naleznete v jejich portfoliu více než 50 produktů (doplňky stravy, zdravotnické prostředky, potraviny, kosmetika). Za kvalitními produkty stojí jedinečná receptura, vlastní certifikovaná výroba a kvalitní léty prověření dodavatelé surovin.

terezia suroviny

Prověřené suroviny

terezia přírodní produkty

Čisté přírodní produkty

terezia certifikovaná výroba

Certifikovaná výroba

terezia 30 let

Tradice již 30 let

Vlastní certifikovaná výroba a technologické postupy

Všechny doplňky stravy, které TEREZIA vyrábí, prochází schvalovacím procesem Státního zdravotního ústavu o bezpečnosti pro lidské zdraví. Splňují potřebné legislativní požadavky a každá šarže je podložena laboratorním rozborem. Jejich vlastní výroba se nachází nedaleko Prahy a je pod stálou kontrolou Státní zemědělské inspekce s certifikátem HACCP (Systém analýzy rizika a stanovení kritických kontrolních bodů) a ISO 22000:2019 (Systém managementu bezpečnosti potravin).

terezia testování kvality, terezia certifikát

Proč si vybrat produkty TEREZIA?

  • Většina produktů je čistě přírodních nebo jsou založeny na přírodní bázi
  • Unikátní receptury produktů s pečlivě vybranými surovinami
  • Prověření certifikovaní dodavatelé surovin
  • Všechny produkty jsou bezlepkové
  • Výrobky jsou vyráběné ve vlastní certifikované výrobě v ČR
  • Třífázová kontrola výrobního procesu
terezia

Imunita

Hlíva ústřičná

Má nezastupitelnou roli v produktech značky TEREZIA. Hlíva pochází od léty prověřených dodavatelů, díky čemuž je zaručena ta nejvyšší kvalita. Používá se navíc speciální kmen, který obsahuje vysoký obsah aktivních látek, mj. betaglukanů (118,2 mg v 1 kapsli), jejichž význam je pro naše zdraví všeobecně známý. Do výrobků je použita vždy celá mrazem sušená plodnice, která obsahuje všechny bioaktivní látky, které působí synergicky.

Hlíva ústřičná
terezia company

Rakytník řešetlákový

Je často a právem přezdíván jako rostlina budoucnosti či citronovník severu, a to především díky vysokému obsahu vitaminu C. Mezi jeho největší benefity patří podpora celkové obranyschopnosti organizmu. Dále má příznivý vliv na zažívání, pokožku, sliznice očí a úst a v neposlední řadě podporuje činnost srdce. V celé rostlině nalezneme širokou škálu biologicky aktivních látek, z nichž nejvýznamnější jsou vitaminy skupiny B, provitamin A, tokoferoly, vitamin D, beta-karoten a mnoho dalších bioaktivních látek, které jsou prospěšné pro naše tělo.

Rakytník řešetlákový
terezia company

Reishi

Neboli lesklokorka lesklá je v tradiční čínské medicíně velice ceněná houba a bývá často nazývaná jako „božská houba nesmrtelnosti“. Patří k nejprozkouma­nějším houbám s nejširším spektrem biologicky aktivních látek, z nichž nelze nezmínit důležité betaglukany, fytosteroly a významné triterpenoidy. Reishi podporuje imunitní systém, normální funkci oběhové soustavy a činnost srdce.

reishi, terezia reishi
terezia

Doplňky stravy pro děti

Multivitaminové želatinky pro děti od 3 let s rakytníkem a 9 vitaminy na podporu imunity. Výborně chutnají, protože obsahují více než 20 % ovocné šťávy. Vybírat můžete ze 7 druhů včetně dvou veganských variant.

terezia rakytníček
terezia company

Ovocný sirup s hlívou ústřičnou a rakytníkem, který byl speciálně vyvinut na podporu imunity pro děti již od 1 roku (posouzeno Českou pediatrickou společností). Obsahuje rakytníkovou šťávu a celou pomletou hlívu se všemi bioaktivními látkami, které v sobě přirozeně obsahuje. Maminky jistě ocení, že neobsahuje žádné konzervanty, barviva ani sladidla, a že na každou jednu lahvičku sirupu padl více než 1 kg čerstvého ovoce.

babyimun
terezia company

Bolest v krku a kašel

Už jste vyzkoušeli přírodní pomocníky při nachlazení? Svěřte se do péče spreje freeANGIN a sirupu NEKAŠLI.

freeANGIN sprej

100% přírodní složení zajistí vašemu krku tu nejlepší péči. freeANGIN sprej obsahuje rakytníkový olej a extrakt 4 bylin a používá se při bolesti v krku a pro zmírnění ústní dutiny a hltanu po chirurgických zákrocích a po zánětech spojených s nachlazením. Díky šikovnému otáčivému aplikátoru snadno aplikujete na postižené místo.

 Koupit

terezia free angin, freeangin

NEKAŠLI bylinný sirup

Bylinné pohlazení pro podrážděný krk v období nachlazení. Obsahuje 6 extraktů (jitrocel, šípky, máta, lipový květ, mateřídouška a smrk), které společně pomáhají zmírnit příznaky spojené s nachlazením, jako je například kašel, bolest v krku, podráždění hlasivek či chrapot. Šípek s jitrocelem navíc podporují imunitu a máta pomůže vyčerpanému organizmu relaxovat.

 Koupit

terezia nekašli, nekašli sirup
terezia company

Trávicí soustava

Trávicí soustava je alfou i omegou zdraví. Z listu salátu dokáže vyčarovat široké spektrum živin, minerálních látek, vitamínů a enzymů, které jsou elixírem života pro každou naši buňku. Co nespotřebuje, vyloučí z těla. Teprve nedávno bylo prokázáno, že kromě této bohulibé funkce plní i další, neméně významnou – ukrývá v sobě komplexní a nesmírně složitý imunitní systém, který ovlivňuje stav nejen našeho zažívání, ale celého organizmu. Pokud tedy budujete odolnou imunitu a chcete začít opravdu poctivě, zaměřte se na trávicí soustavu. Produkty v této kategorii vám taktéž pomohou harmonizovat zažívání, uleví od plynatosti a v neposlední řadě podpoří funkci jater.

terezia company

Únava, paměť a koncentrace

Únava a její neúnavný společník vyčerpání nás provázejí už od chvíle, kdy se první pračlověk rozhodl pronásledovat svou kořist. Moderní doba však těmto dvěma společníkům dala silného spojence – stres. Naštěstí se vždy můžeme obrátit o pomoc a radu k Matce přírodě. Na únavu a vyčerpání totiž platí vitaminy skupiny B, vitamin C, hořčík a železo. S těmito bojovníky pocítíte příval energie a elánu do života raz dva.

terezia company

Celková vitalita a vzhled

Je důležité starat se o své tělo nejen z vnějšku, ale i zevnitř. To znamená dodávat mu potřebné vitaminy a látky. Terezia nabízí celou škálu doplňků stravy na podporu zdraví a krásy, ať už se jedná o vlasy, pokožku, klouby, spánek, či zpomalení procesu stárnutí. Stačí si jen vybrat.

terezia
terezia company