Terezia (30 produktů)

terezia company, terezia doplnky

TEREZIA COMPANY – výrobce s tradicí již 30 let

TEREZIA COMPANY je česká společnost, která se zabývá vývojem a výrobou doplňků stravy ze zdraví prospěšných hub a rostlin. Základní filosofií značky je, aby se produkty dostávaly ke každému v co možná nejpřirozenější podobě. Proto do nich nejsou přidávány žádné přídatné látky a příměsi.

terezia suroviny

Prověřené kvalitní suroviny

Prověření certifikovaní dodavatelé surovin

terezia přírodní produkty

Čisté přírodní produkty

Většina produktů je čistě přírodních nebo jsou založeny na přírodní bázi

terezia certifikovaná výroba

Certifikovaná výroba v ČR

Třífázová kontrola výrobního procesu

terezia receptura

Jedinečná receptura

Unikátní receptury produktů s pečlivě vybranými surovinami

Ocenění

CZECH Superbrands AWARD

CZECH Superbrands AWARD

2020, 2021


TEREZIA obhájila prestižní ocenění, které ji řadí mezi TOP značky na českém trhu

receptář

Čtenáři Receptáře doporučují

2017, 2018, 2019, 2020, 2021


V každoroční anketě byla společnost TEREZUA a její portfolio vybrána jako volba číslo 1 při podpoře imunity u čtenářů časopisu Receptář

Česká chuťovka – Dětská chuťovka

2016


Unikátní chuťové vlastnosti produktu RAKYTNÍČEK želatinky ocenily v porotě samy děti

Ocenění českých podnikatelek

Ocenění českých podnikatelek

2015


Zakladatelka společnosti Ing. Terézia Svátová získala Cenu za inovativní řešení pod patronací Allianz

Volba spotřebitelů - nejlepší novinka

2014


V kategorii Doplňky stravy zvítězil u spotřebitelů inovovaný přípravek Hlíva ústřičná + lactobacily

volba spotřebitelů

Volba spotřebitelů – nejlepší novinka

2014


V kategorii Doplňky stravy pro děti zvítězil přípravek RAKYTNÍČEK multivitaminové želatinky s rakytníkem

terezia

Imunita

TEREZIA Hlíva ústřičná

Hlíva v kapslích pochází od léty prověřených dodavatelů, díky čemuž je zaručena ta nejvyšší kvalita. Používá se navíc speciální kmen, který má vysoký obsah aktivních látek, mj. betaglukanů (118,2 mg v 1 kapsli), jejichž význam je pro naše zdraví všeobecně známý. Do výrobků je použita vždy celá mrazem sušená plodnice, která obsahuje všechny bioaktivní látky působící synergicky.

Hlíva ústřičná
terezia company

TEREZIA Rakytník řešetlákový

Rakytník je často a právem přezdíván jako rostlina budoucnosti či citronovník severu, a to především díky vysokému obsahu vitaminu C. Mezi jeho největší benefity patří podpora celkové obranyschopnosti organismu. Dále má příznivý vliv na zažívání, pokožku, sliznice očí a úst a v neposlední řadě podporuje činnost srdce. V celé rostlině nalezneme širokou škálu biologicky aktivních látek, z nichž nejvýznamnější jsou vitaminy skupiny B, provitamin A, tokoferoly, vitamin D, beta-karoten a mnoho dalších bioaktivních látek, které jsou prospěšné pro naše tělo.

Rakytník řešetlákový
terezia company

TEREZIA Reishi

Reishi, neboli lesklokorka lesklá, je v tradiční čínské medicíně velice ceněná houba a bývá často nazývaná jako „božská houba nesmrtelnosti“. Patří k nejprozkouma­nějším houbám s nejširším spektrem biologicky aktivních látek, z nichž nelze nezmínit důležité betaglukany, fytosteroly a významné triterpenoidy. Reishi podporuje imunitní systém, normální funkci oběhové soustavy a činnost srdce.

reishi, terezia reishi

TEREZIA Vitamín D3

Vitamin D je nezbytný pro zdraví kostí a zubů, pomáhá tělu absorbovat vápník ze stravy a je vhodný i pro podporu imunity a činnosti svalů. Použitý olivový olej, jehož vlastnosti jsou dobře známy, zajišťuje efektivní vstřebávání vitamínu D3 do organismu. Do­poručuje se zejména seniorům a ženám v období menopauzy, ale také pro děti již od narození – pomáhá miminkům k růstu pevných kostí a svalů. Vitamín D3 pro děti je ve formě kapek pro snadné užívání.

terezia vitamin d3
terezia

Doplňky stravy pro děti

terezia rakytníček
terezia company

TEREZIA BabyImun

Ovocný sirup s hlívou ústřičnou a rakytníkem, který byl speciálně vyvinut na podporu imunity pro děti již od 1 roku (posouzeno Českou pediatrickou společností). Obsahuje rakytníkovou šťávu a celou pomletou hlívu se všemi bioaktivními látkami, které v sobě přirozeně obsahuje. Maminky jistě ocení, že neobsahuje žádné konzervanty, barviva ani sladidla, a že na každou jednu lahvičku sirupu padl více než 1 kg čerstvého ovoce.

babyimun
terezia company

Bolest v krku a kašel

TEREZIA freeANGIN sprej

100% přírodní složení zajistí vašemu krku tu nejlepší péči. freeANGIN sprej obsahuje rakytníkový olej a extrakt 4 bylin a používá se při bolesti v krku a pro zmírnění ústní dutiny a hltanu po chirurgických zákrocích a po zánětech spojených s nachlazením. Díky šikovnému otáčivému aplikátoru snadno aplikujete na postižené místo.

 Koupit

terezia free angin, freeangin

TEREZIA NEKAŠLI bylinný sirup

Bylinné pohlazení pro podrážděný krk v období nachlazení. Obsahuje 6 extraktů (jitrocel, šípky, máta, lipový květ, mateřídouška a smrk), které společně pomáhají zmírnit příznaky spojené s nachlazením, jako je například kašel, bolest v krku, podráždění hlasivek či chrapot. Šípek s jitrocelem navíc podporují imunitu a máta pomůže vyčerpanému organizmu relaxovat.

 Koupit

terezia nekašli, nekašli sirup
terezia company

Trávicí soustava

Trávicí soustava je alfou i omegou zdraví. Z listu salátu dokáže vyčarovat široké spektrum živin, minerálních látek, vitamínů a enzymů, které jsou elixírem života pro každou naši buňku. Co nespotřebuje, vyloučí z těla. Teprve nedávno bylo prokázáno, že kromě této bohulibé funkce plní i další, neméně významnou – ukrývá v sobě komplexní a nesmírně složitý imunitní systém, který ovlivňuje stav nejen našeho zažívání, ale celého organizmu. Pokud tedy budujete odolnou imunitu a chcete začít opravdu poctivě, zaměřte se na trávicí soustavu. Produkty v této kategorii vám taktéž pomohou harmonizovat zažívání, uleví od plynatosti a v neposlední řadě podpoří funkci jater.

terezia company

Únava, paměť a koncentrace

Únava a její neúnavný společník vyčerpání nás provázejí už od chvíle, kdy se první pračlověk rozhodl pronásledovat svou kořist. Moderní doba však těmto dvěma společníkům dala silného spojence – stres. Naštěstí se vždy můžeme obrátit o pomoc a radu k Matce přírodě. Na únavu a vyčerpání totiž platí vitaminy skupiny B, vitamin C, hořčík a železo. S těmito bojovníky pocítíte příval energie a elánu do života raz dva.

terezia company

Celková vitalita a vzhled

Je důležité starat se o své tělo nejen z vnějšku, ale i zevnitř. To znamená dodávat mu potřebné vitaminy a látky. Terezia nabízí celou škálu doplňků stravy na podporu zdraví a krásy, ať už se jedná o vlasy, pokožku, klouby, spánek, či zpomalení procesu stárnutí. Stačí si jen vybrat.

terezia
terezia company

Terezia - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Terezia ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Terezia lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Terezia HEMOPLUS+Kyselina listová vhodné pro těhotné 60 kapslí
5 / 20x
Produkt som kupovala pre dcéru. Je s ním veľmi spokojná, je to veľmi dobrý a kvalitný výrobok.
Recenze produktu: Terezia Klouby fit 60 kapslí
5 / 5x
Výborný prípravok na kĺby a kosti zároveň.
Recenze produktu: Terezia Rakytník řešetlákový 100% prášek z plodů 60 kapslí
5 / 5x
Pomaha
Recenze produktu: Terezia HLÍVÁČEK sirup s hlívou a rakytníkem s příchutí višně 100 ml
5 / 20x
Chutnejší ako hruškový. odporučam.
Recenze produktu: Terezia Lepicol pro zdravá střeva 180 g
5 / 2x
vyborné
Recenze produktu: Terezia Vitamin C 500 mg trio natur+ 60 kapslí
5 / 3x
Zloženie je výborné, bez pridaných pomocných látok, užívame ho pravidelne celá rodina.
Recenze produktu: Terezia Zinek+selen+echinacea 30 kapslí
5 / 3x
Cena ok
Recenze produktu: Terezia B15 MEMORY 60 kapslí
5 / 7x
Výborné. ale zapomněl jsem na co to je :-)
Recenze produktu: Terezia Koření herba vegi BIO 35 g
5 / 1x
Výborne dochutí
Recenze produktu: Terezia PROBIOTIKA + hlíva ústřičná s betaglukany FORTE 10 kapslí
5 / 4x
Velmi kvalitní a účinné probiotikum s hlívou. Přírodní produkt. Nedráždí zažívání. Upravuje podráždění střev a vyživuje. Kupujeme pravidelně. Nejčastější užití při nemoci (s léky), ale i přes zimu preventivně - tam nejčastěji ve variantě Terezia: Hlíva ústřičná s laktobacily.