Gelové krytí - Hyiodine (0 produktů)

V této kategorii najdete moderní prostředky ke krytí ran zajišťující vlhké hojení. Jsou zde gely, které se nanáší na ránu a dodávají jí potřebnou vlhkost (nehodí se pro rány silně mokvající). Dále zde najdete krytí hydrokoloidní a alginátová, u …

Zobrazit více

V této kategorii najdete moderní prostředky ke krytí ran zajišťující vlhké hojení. Jsou zde gely, které se nanáší na ránu a dodávají jí potřebnou vlhkost (nehodí se pro rány silně mokvající). Dále zde najdete krytí hydrokoloidní a alginátová, u nichž se vnitřní vrstva mění v gel po vstřebání sekretu. Ta jsou již podle jednotlivých druhů vhodná pro rány mírně, středně či silně secernující.

Máme v nabídce i krytí RespoSorb Super, v jehož jádru jsou superabsorpční polymery (SAP). Ty mají výraznou schopnost absorbovat kapaliny, při tom se zvětšuje jejich objem a vytváří se pevný gel. Toto krytí je určeno pro velmi silně exsudující rány.

 

Vymazat všechny filtry

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?

Podívejte se na produkty z kategorie Gelové krytí seřazené od nejlépe hodnocených. Podívejte se na produkty z kategorie Gelové krytí seřazené od těch nejlevnějších. Kategorii Gelové krytí jsme pro vás seřadili od nejprodávanějších produktů.