Glov (0 produktů)

Make-up, včetně voděodolné řasenky, lze odlíčit jen čistou vodou, s pomocí speciální hydro odličovací rukavice! Přesvědčily se o tom beauty bloggerky, které jsme požádali, aby rukavici vyzkoušely. Šarlota, Kristína, Iri i Moma nám zpočátku …

Zobrazit více

Make-up, včetně voděodolné řasenky, lze odlíčit jen čistou vodou, s pomocí speciální hydro odličovací rukavice! Přesvědčily se o tom beauty bloggerky, které jsme požádali, aby rukavici vyzkoušely. Šarlota, Kristína, Iri i Moma nám zpočátku nevěřily, že k odlíčení stačí barevná hebká rukavička a obyčejná voda, a že mohou při odličování vynechat chemická mléka, vlhčené ubrousky a oleje. Ale jakmile bloggerky rukavici otestovaly, byly nadšené! Opravdu, všechen make-up je pryč. I třpytky a ty já nosím běžně, ocenila funkčnost hydro odličovací rukavice Šarlota Frantinová. A jak na to? Namočte rukavici do vody, odstraňte make-up, vyperte mýdlem, dejte usušit.

Jak vlastně hydro odličovací rukavice funguje? Tajemství je ve vláknech! Kouzlo odličovací rukavice je ve vláknech, ze kterých je GLOV vyrobena. Tato vlákna jsou 100 tenčí než lidský vlas, mají hvězdicovitý tvar a elektrostatické vlastnosti. Díky nim pracují po namočení do vody jako magnet a «nachytají» na sebe veškerý make-up. Rukavici stačí namočit do studené nebo teplé vody, odlíčit makeup, vyprat mýdlem a pověsit v koupelně! Tady vidíte rozdíl mezi vlákny hydro odličovací rukavice a vlákny bavlněnými. Hydro odličovací rukavice GLOV – nejšetrnější a nejjednodušší odlíčení na světe.

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?