Immun44 (0 produktů)

Dobře fungující imunitní systém je základem pro vyvážený celkový stav našeho organismu a náš výkon. Stále více lidí trpí nachlazením neobvykle často - a to nejen během chladného období v zimě. Mnozí z nás - zejména děti a starší osoby se “prokýchání…

 Zobrazit více

Dobře fungující imunitní systém je základem pro vyvážený celkový stav našeho organismu a náš výkon. Stále více lidí trpí nachlazením neobvykle často - a to nejen během chladného období v zimě. Mnozí z nás - zejména děti a starší osoby se “prokýchání” z jedné nemoci do další.

Immun44® (kapsle a sirup), obsahují patentovaný rostlinný výtažek PLANTOVIR®, což je komplexní směs takzvaných polyfenolů, které se získávají standardizovanou extrakcí z vysoce hodnotných rostlin spolu s vyváženou dávkou vitamínů, minerálů a stopových prvků. Tyto kombinované látky, dávkované dle potřeby imunitního systému, slouží k nutričnímu zásobení imunitního metabolismu.

Immun44® byl take klinicky testován a je v rakouských lékárnách - zejména v chladných ročních obdobích - obvykle nejdoporučovanějším produktem na imunitu.

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?