Klara Rott (0 produktů)

KLARA ROTT je česká výjimečná bio kosmetika z čistě přírodních ingrediencí z celého světa s vysokou koncentrací biologicky aktivních látek. Jako jediní v Česku si sami vyrábí bio květinové vody neboli hydroláty, a to v několikanásobně vyšších …

Zobrazit více

KLARA ROTT je česká výjimečná bio kosmetika z čistě přírodních ingrediencí z celého světa s vysokou koncentrací biologicky aktivních látek. Jako jediní v Česku si sami vyrábí bio květinové vody neboli hydroláty, a to v několikanásobně vyšších koncentracích než je na trhu běžné. Sami si vyrábí i všechny bio bylinné extrakty, kterých mají na 40. 

Do své pečující pleťové kosmetiky nepřidávají vodu, ale základ tvoří právě jejich silné bio hydroláty.

Nepoužívají žádné konzervanty. Vyvinuli vlastní samokonzervační systém složený pouze z bylinných extraktů a laktobacilů, který jim udrží produkty čerstvé minimálně rok. 

Unikátní dvousložková aplikace jejich přípravků přispívá k maximálnímu využití a vstřebání všech účinných látek do pleti. Veškeré dostupné suroviny mají v bio kvalitě a podporují fair-trade přístup. 

Několik let spolupracovali na vývoji kosmetiky vhodné i pro problematickou pleť s výzkumnými ústavy u nás i v zahraničí, než našli vyvážené kombinace, které skutečně pomáhají pleti zbavit se obtíží.

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?