Kolorky Night Moments Multipack - Vesmír - L (8-13 kg) noční jednorázové ekoplenky 108 ks

Noční jednorázové ekoplenky s extra absorpční vrtsvou a indikátorem …

 Zobrazit více

Noční jednorázové ekoplenky s extra absorpční vrtsvou a indikátorem vlhkosti. Materiály pochází z přírodních a obnovitelných zdrojů.

Velikost balení
Můžete mít zítra  více info
Skladem 5+ks
V Pilulka Boxu již zítra od 11:00
Pilulka Expresem již zítra od 09:00
999 Kč
Cena za 1 ks: 9,25 Kč
  • Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR Nejspolehlivější internetová lékárna v ČR
  • Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků Více než 1,5 milionu spokojených zákazníků
  • 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst 140+ lékáren a dalších 5000+ odběrných míst
Extrémní výprodej Extrémní výprodej
Veganské Veganské
FSCFSC
Nakupujte společně
Kolorky Night Moments Multipack - Vesmír - L (8-13 kg) noční jednorázové ekoplenky 108 ks
Hodnocení produktu 5
plusHiPP BIO Zeleninová polévka s kuřecím masem 190 g
Hodnocení produktu 5
Kolorky Night Moments Multipack - Vesmír - L (8-13 kg) noční jednorázové ekoplenky 108 ks
+ HiPP BIO Zeleninová polévka s kuřecím masem 190 g
1 071 Kč
Kolorky Night Moments Multipack - Vesmír - L (8-13 kg) noční jednorázové ekoplenky 108 ks
Hodnocení produktu 5
plusHiPP BIO Těstoviny s rajčaty a telecím masem 220 g
Hodnocení produktu 5
Kolorky Night Moments Multipack - Vesmír - L (8-13 kg) noční jednorázové ekoplenky 108 ks
+ HiPP BIO Těstoviny s rajčaty a telecím masem 220 g
1 074 Kč
5
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotil 1 zákazník
Napsat hodnocení
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Savost plenky
0%
Plenka skvěle padne
0%
Kvalita materiálu
0%

Kolorky Night Moments chrání pokožku vašich nejmenších v každém momentu, a díky extra absorpční vrstvě ji udrží suchou a klidnou po celou noc.

O pokožku vašich nejmenších se starají pečlivě vybrané materiály, které pochází z přírodních a obnovitelných zdrojů. Plenky neobsahují parfémy, latex ani jiné škodliviny a jsou běleny zcela bez použití chlóru metodou TCF. Jsou navrženy tak, aby se miminku co nejlépe přizpůsobily, nikde netlačily, byly prodyšné a vše zůstalo na svém místě.

Savé jádro je velmi tenké a neomezuje miminko v pohybu. Patentovaná Flash dry technologie, zaručuje, že tekutina je rychle odvedena od pokožky miminka a pevně uzamyká v jádru nejen tekutiny, ale i zápach. Absorpční kanálky navíc zajišťují, že se tekutina rovnoměrně rozprostře po celém savém jádru a nehromadí se na jednom místě. Samozřejmostí je i indikátor vlhkosti.

Materiály

Buničina

Buničina je obnovitelná surovina, která má vynikající vlastnosti. Je vysoce savá, měkká a pevná. Jde o chmýří z měkkého dřeva (borovice a smrku), které se pěstuje ve Švédsku. Dřevo pro výrobu buničiny pochází z udržitelně a šetrně obhospodařovaných lesů a je 100% sledovatelné, splňuje tedy certifikaci FSC.

Vzhledem k tomu, že dítě je v prvních dvou letech svého života v plence prakticky neustále, považujeme za důležité hlídat i způsob bělení buničiny. Bělení neprobíhá chlorem, ale metodou TCF (total chlorine free), při níž se používá kyslík, ozón nebo peroxid vodíku. Chlor totiž zanechává v plence malé množství toxických dioxinů, které mohou mít významný vliv na vývoj dítěte a ovlivnit jeho imunitní, hormonální a nervový systém. Kde a proč je buničina v plence? Je umístěná po celé ploše absorpčního systému, aby spolehlivě odváděla vlhkost od citlivé dětské pokožky.

SAP

SAP neboli gel s vysokým podílem superabsorpčního polymeru je rozšířená organická sloučenina, u které nebyly prokázány toxické ani zdraví škodlivé vlastnosti. Jsou to drobné krystalky, které absorbují až 300násobek své váhy a zároveň pohlcují zápach. Použití gelu je k životnímu prostředí šetrnější, pokud by totiž plenky tento gel neobsahovaly, byla by jejich spotřeba výrazně vyšší a tím stouplo množství vyprodukovaného odpadu. SAP je recyklovatelný, ale bohužel není biologicky rozložitelný. Můžeme vás ale ujistit, že díky svým netoxickým vlastnostem nezatěžuje přírodu. Kde a proč je v plence? SAP je antibakteriální a pohlcuje tekutinu a zápach v absorpčním systému plenky, takže pokožka vašeho miminka zůstane suchá a chráněná před vyrážkou a opruzeninami.

LDPE

LDPE je netoxický a recyklovatelný plast, se kterým se denně setkáváte. Kde a proč je v plence? LDPE je v plence jako tenký film v absorpčním systému, který chrání před únikem tekutiny, najdete ho také v lepicích páscích. Tato vrstva se zároveň stará o to, aby plenka hezky držela a netlačila. Film z LDPE je vrstva plenky, na kterou pomocí barev tiskneme originální designy našich plenek.
Netkaná textilie

Je prodyšná a lehká textilie. Můžete si ji představit jako velice odolnou textilii, která vzniká dloužením a překládáním přírodních nebo syntetických vláken. Kde a proč je v plence? Protkává celý absorpční systém, je použita také na zapínacích páscích.

Lepidlo

Hot-melt je lepidlo, které je tvořené syntetickým kaučukem. Nanáší za horka v roztaveném stavu. Kde a proč je v plence? Díky němu plenka drží pohromadě. Lepidlo je použito také na indikátoru vlhkosti.

Elastan

Elastan je syntetické polyuretanové vlákno, které je vysoce pružné. Kde a proč je v plence? Používá se na boční manžety, aby byly pružné, obepnuly nožičky dítěte a nikde nic neuniklo.

Složení

Buničina, netkaná textilie, PP/PES, LDPE, SAP gel, lepidlo, elastan.

Vyzkoušejte také další produkty značky Kolorky, které uvidíte v kategoriích Přebalování, Dětské pleny a Matka a dítě. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Jednorázové pleny s potiskem.

EAN8595658101138
ZnačkaKolorky
Velikost balení108 ks
Vlastnosti  Dermatologicky testováno  Bez parfemace  EKO  Sensitive  Vegan  Netestované na zvířatech
Velikost  L
Váha8 - 13 kg
Pro  Pro děti  Pro kojence  Pro batolata
Certifikáty  FSC
Plenky  Pouze na noc
Barva svrchní plenky  Pro kluky  Pro holky
Potisk  Hvězdy  Zvířátka
Originální názevKOLORKY NIGHT MOMENTS MULTIPACK - Vesmír - L (8-13 kg) - 108 ks - noční jednorázové ekoplenky