Mavala (1 produktů)

Společnost MAVALA S.A. byla založena roku 1958 paní Madeline VAN LANDEGHEM. Spojením počátečních písmen ze jména zakladatelky vznikl název společnosti MAVALA. V současnosti má společnost MAVALA International S.A. několik dceřiných společností …

Zobrazit více

Společnost MAVALA S.A. byla založena roku 1958 paní Madeline VAN LANDEGHEM. Spojením počátečních písmen ze jména zakladatelky vznikl název společnosti MAVALA. V současnosti má společnost MAVALA International S.A. několik dceřiných společností sídlících ve Francii, Anglii, Německu, USA a také širokou síť distributorů ve více než 110 zemích.

V roce 1969 bylo založeno první MAVALA školící centrum v Londýně a od roku 1994 spolupracuje společnost MAVALA s 30ti školícími centry po celé Francii. Tato centra používají výhradně MAVALA přípravky a praktikují exkluzivní MAVALA techniky a postupy.

Všechny MAVALA produkty jsou vyráběny v Ženevě, jsou neustále inovovány a splňují nejpřísnější Švýcarské standarty a normy kvality.

Po celém světě je přes více než 50let jméno MAVALA synonymem kvality a to především díky specifické a vysoké účinnosti pečujících a zkrášlujících přípravků, které mají mistrné složení a jejich příprava probíhá výhradně v MAVALA laboratořích, které zaměřují své úsilí na inovace a výzkum dokonalosti přípravků. 

MAVALA v žádném případě nepodceňuje důležitost výzkumů a vývoj nových produktů, jako je např. Mavala Scientifique, pronikavý zpevňovač nehtů, který byl prvním produktem značky MAVALA a dodnes je jedničkou na trhu.
Všechny produkty MAVALA jsou vyráběny ve Švýcarsku a to v souladu s nejpřísnějšími standardy kvality a následně jsou distribuovány po celém světě.
MAVALA neustále usiluje o studium a vývoj nových produktů, jejichž cílem je vyřešit problémy v oblasti péče a reagovat na požadavky zákazníků a trhu.

Product image

Mavala Scientifique K+ 5 ml

Můžete mít zítra419 Kč
Mavala - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Mavala ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Mavala lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Mavala Scientifique K+ 5 ml
5 / 1x
Zasychá pomaleji než původní Mavala Scientifique, účinek je stejný - nehty se méně lámou.