Nebiolina (0 produktů)

NeBiolina je italská eko bio kosmetika pro děti a dospělé. Produkty jsou vyvinuté s důrazem na ekologii a ochranu životního prostředí. Při výrobě používáme pečlivě vybrané suroviny z ekologických farem. Klíčovou složkou je extrakt z organického …

Zobrazit více

NeBiolina je italská eko bio kosmetika pro děti a dospělé. Produkty jsou vyvinuté s důrazem na ekologii a ochranu životního prostředí. Při výrobě používáme pečlivě vybrané suroviny z ekologických farem. Klíčovou složkou je extrakt z organického ovsa se svými vzácnými dermokosmetickými přírodními vlastnostmi (beta-glukany, avenanthramidy). Tato řada produktů je vyvinuta tak, aby sloužila od dětství, kdy jsou zapotřebí jemné a bezpečné složky, až do dospělosti, kde je možné uspokojit stejné potřeby pomocí citlivě vyvinutého produktu. NeBiolina je přirozeným a starostlivým společníkem každodenních zážitků.

Všechny produkty mají certifikaci ICEA. ICEA je jedním z nejuznávanějších subjektů v oblasti environmentálních a etických certifikací. Certifikace Eco Bio Cosmesi především splňuje potřebu respektovat pohodu těla. Výběr certifikovaného produktu je proto nejlepší zárukou jeho ochrany.  

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?