PlayTo (5 produktů)

Značka PlayTo se zaměřuje na produkty, které zaručují pohodlí pro panenku.

Na maminku si hraje každá holčička. Vlastní svou milovanou panenku, na kterou nedá dopustit a která malou maminku všude doprovází. Ke hře na maminku neodmyslitelně patří …

Zobrazit více

Značka PlayTo se zaměřuje na produkty, které zaručují pohodlí pro panenku.

Na maminku si hraje každá holčička. Vlastní svou milovanou panenku, na kterou nedá dopustit a která malou maminku všude doprovází. Ke hře na maminku neodmyslitelně patří vyrážet ven na procházky, aby se panenka krásně prospala a nadýchala čerstvého vzduchu. Kočárky pro panenky patří mezi evergreeny mezi hračkami.

Pro sladký a kvalitní spánek panenek krásně poslouží košík nebo postýlka s nebesy. Díky peřince panence nebude zima ani za chladných dnů. Lehká, variabilní kolečka umožní malé mamince mít spící panenku neustále u sebe.

Produkty značky PlayTo udělají velkou radost a o zábavu bude rázem postaráno.

PlayTo - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty PlayTo ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie PlayTo lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: PlayTo Houpací hračka oslík 1 x 1 ks
5 / 1x
Dobré
Recenze produktu: PlayTo Houpací hračka s kolečky sloník
5 / 1x
Velká spokojenost zboží přišlo včas, a v pořádku.
Recenze produktu: PlayTo Multifunkční skládací hrací podložka Cesta
4.6 / 15x
Super podložka, velice měkká a skvěle izoluje, ta velikost je super. Skladnost nevyužíváme, protože je pořád v obýváku v hracím koutku takže trochu nevýhoda jsou spoje, ale zase i ty spoje se dobře čistí, otře se hadříkem a jede se dál :-) za mě velká spokojenost