Tomáš Fáles - Vitarama (0 produktů)

Firmu Vitarama tvoří Tomáš Fáles, zakladatel a nyní také obchodní partner Hanka Melišová. Snad by naše návštěvníky mohlo zajímat, že podnikáním v oboru potravinových doplňků, přírodních doplňků stravy se zabývám od roku 2003, kdy jsme v Ostravě …

Zobrazit více

Firmu Vitarama tvoří Tomáš Fáles, zakladatel a nyní také obchodní partner Hanka Melišová. Snad by naše návštěvníky mohlo zajímat, že podnikáním v oboru potravinových doplňků, přírodních doplňků stravy se zabývám od roku 2003, kdy jsme v Ostravě otevřeli pobočku polské firmy Laboratoria Natury. Zkuste si tipnout, který produkt byl mezi prvními, které jsme uvedli na trh. Ano, bylo to Koloidní stříbro, produkt, který v té době byl vyráběn v České republice pouze okrajově, a z větší části se dovážel. Pokud je mi známo, tak byl tento produkt jako jediný několik let v síti lékáren a u známých lékárenských distributorů. Komerčně to byl poměrně úspěch, než bylo Koloidní stříbro jako doplněk stravy nejprve v ČR, pak na Slovensku a ostatních zemích, zakázáno. Neměl bych opomenout i další úspěšné produkty, patří k nim beze sporu čistá Aloe šťáva, 100% olej z Jedle Sibiřské, Koloidní minerály, 100% Noni šťáva či Kudzu.

Vybíráme si pouze takové produkty do nabídky, o kterých jsme přesvědčeni, že jsou účinné a kvalitní.

Jde nám především o spokojenost zákazníka. Pokud není zákazník spokojen, sami se nerozvíjíme.
Jsme transparentní. Zjistíme Vám o produktu, výrobě i složení vše. Poradíme Vám, jak produkt užívat konkrétně ve Vaší situaci. Ptejte se nás také online!
Produkty objednáváme v krátkých časových intervalech, doba trvanlivosti našich produktů je téměř vždy maximální.
Objednávky uskutečněné během dopoledních hodin jsou zpravidla expedovány ještě týž den.

 

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?