Tommy Lise (1 produktů)

Tommy Lise je unikátní česká značka produktů pro děti, která se zaměřuje na vysoce kvalitní, ekologické materiály a designe inspirovaný přírodou Magnificent Rainforest. Tommy Lise nabízí ekologické bambusové nádobí pro děti, vysoce kvalitní …

Zobrazit více

Tommy Lise je unikátní česká značka produktů pro děti, která se zaměřuje na vysoce kvalitní, ekologické materiály a designe inspirovaný přírodou Magnificent Rainforest. Tommy Lise nabízí ekologické bambusové nádobí pro děti, vysoce kvalitní kojenecké láhve a měkké mušelínové pleny. Bambus je ideální materiál nádobí, díky své udržitelnosti, dlouhé životnosti, pevnosti, 100% recyklovatelnosti a nízké hmotnosti. Proto je bambusové nádobí Tommy Lise pro děti tou nejvhodnější volbou.

Stylové vysoce kvalitní kojenecké láhve Tommy Lise okouzlí nejen svým designem, ale také patentovanou silikonovou savičkou s dvojitým antikolikovým systémem. Materiály lahvičky i savičky neobsahují BPA ani ftaláty, proto jsou kojenecké láhve Tommy Lise bezpečné pro Vaše dítě.

Tommy Lise také nabízí mušelínové pleny v krásných vzorech designu Magnificent Rainforest. Tyto měkké pleny z kvalitních materiálů různých velikostí lze použít mnoha způsoby a pomohou zpříjemnit každý den Vašeho dítěte. Tommy Lise klade důraz na životní prostředí při volbě materiálů i jejich zpracování. Všechny produkty Tommy Lise splňují bezpečnostní normy EN14350 a EN14372.

Tommy Lise - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Tommy Lise ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Tommy Lise lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: Tommy Lise Bavlněná mušelínová plena Dreamy Green 120 x 120 cm
5 / 1x
Neodpovídá barva pleny (samozřejmě rozumím různému nastavení barev na monitoru PC), ovšem barva je světlá mint, nikoliv tmavší green, jak je na obrázku..