We-vibe Vibrátor Chorus fialový

Chorus je další level sexu. Seznamte se s naprosto dokonalým a úžasným …

Zobrazit více

Chorus je další level sexu. Seznamte se s naprosto dokonalým a úžasným vibrátorem pro páry. We-Vibe Chorus je nejintuitivnější vibrátor pro páry všech dob. Je nastavitelný v ohybu, takže můžete vibrace přesněji zacílit. Je pohodlný pro oba partnery a je velmi diskrétní a tichý.

Můžete mít v pondělí 6. 5.  více info
Skladem u dodavatele
V Pilulka Boxu již v pondělí 6. 5. od 15:30
Pilulka Expresem již v pondělí 6. 5. od 09:00
4 490 Kč
 • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

 • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

 • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

  Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Doprava zdarma Doprava zdarma
We-vibe, Vibrátor, Chorus

Objevte nový způsob, jak si společně hrát! We-Vibe Chorus je úžasný dobíjecí vibrátor pro páry. Je navržen tak, aby přinesl potěšení oběma partnerům při milování. Žena si vychutná silnou stimulaci na klitorisu a bodu G současně, muž bude cítit vzrušující vibrace na penisu. Atmosféra společného vzrušení a vnímání vibrací je neuvěřitelně krásná a maximálně pár spojuje.

Vzrušující rozkoš díky současné stimulaci klitorisu a bodu G

Při sexu muž cítí vzrušující vibrace na penisu

Snadné ovládání pomocí tlačítek, dálkového ovladače nebo mobilní aplikace We-Connect

Duální stimulace

We-Vibe Chorus je důmyslná erotická pomůcka, má jedinečný tvar U, takže může stimulovat klitoris i bod G současně a díky silným vibracím zesiluje prožitek při milování. Můžete ho použít při partnerských milostných hrátkách nebo jej může žena použít sama pro vlastní potěšení.

 

Dálkové ovládání

We-Vibe Chorus má inovativní dálkové ovládání, kterým lze měnit vibrační programy i intenzitu vibrací. Můžete použít klasická tlačítka, či pouhým stisknutím těla dálkového ovládání zvýšit intenzitu, a to v závislosti na síle stisku. S povolováním se zase intenzita sníží. Pro aktivaci je třeba zmáčknout na dálkovém ovladači tlačítko s vlnovkou. Výhoda je v tom, že se při blížícím orgasmu už nemusíte soustředit na tlačítka ovládání, stačí ovládání v zápalu vášně stisknout v dlani. I partner může váš We-Vibe Chorus ovládat pomocí dálkového ovladače a kochat se pohledem na vaše vzrušené tělo. Dálkové ovládání funguje do vzdálenosti 3 m.

We-vibe, Vibrátor, Chorus, dálkové ovládání, stimulace
We-vibe, Vibrátor, Chorus

Čím je Chorus výjimečný?

Chorus je další level sexu. Seznamte se s naprosto dokonalým a úžasným vibrátorem pro páry. We-Vibe Chorus je nejintuitivnější vibrátor pro páry všech dob. Je nastavitelný v ohybu, takže můžete vibrace přesněji zacílit. Je pohodlný pro oba partnery a je velmi diskrétní a tichý. Ovládat jej můžete tlačítkem přímo na výrobku, s pomocí inovativního dálkového ovládání nebo s pomocí mobilního telefonu. Moderní mobilní aplikace We-Connect umožňuje partnerovi ovládat pomůcku a hrát si s partnerkou na jakoukoliv vzdálenost. Vášeň nezná hranice.

 

Chorus je první We-Vibe s technologií AnkorLink, která vytváří nejstabilnější spojení mezi vaším Chorusem a aplikací We-Connect (takže signál neklesá). Dálkové ovládání je kotvou mezi vaším Chorusem a We-Connect, udržujte jej v blízkosti pro nejlepší spojení.

Mobilní aplikace We-Connect

Aplikace, která spojuje páry. Získejte bezplatnou aplikaci We-Connect a hrajte si společně s produkty We-Vibe, i když jste daleko od sebe. A navíc odemkněte další funkce produktu a objevte nejrůznější nové způsoby milostného hraní. Vzrušujte svoji partnerku odkudkoliv na světě. Připojte se přímo ze stejné místnosti nebo z jiného kontinentu. Zvyšte bezpečně svoje vzrušení hlasem, chatem nebo videem. Vše je dovoleno.

 

Nakreslete si svoje vlastní vibrace. Upravte trvání a intenzitu a poté je uložte, abyste si je mohli užívat znovu a znovu. Vytvořte si vlastní seznam oblíbených vibračních programů. Užijte si vibrace v rytmu své oblíbené hudby. Použijte svůj seznam skladeb přímo z telefonu a nastavte si náladu, kterou chcete, nebo čerpejte zvuky ze svého okolí. Díky aplikaci We-Connect můžete zachytit každý zvuk kolem vás.

We-vibe, Vibrátor, Chorus, aplikace We-Connect

Jak se připojit?

Stáhněte si bezplatnou aplikaci We-Connect z App Store nebo Google Play. Spárujte zařízení We-Vibe a chytrým telefonem. Pošlete svému milenci pozvání k připojení. Připojte se ke své milence v aplikaci. Drážděte a sdílejte vzrušení kdekoli na světě. Už nikdy se nenechte limitovat vzdáleností od vašich milostných her. S aplikací We-Connect můžete být v kontaktu s partnerem/par­tnerkou.

We-vibe, Vibrátor, Chorus, Funkce

Funkce:

10 základních vibračních programů a 10 stupňů intenzity a díky mobilní aplikaci vlastní vibrační programy a vibrace do rytmu hudby. We-Vibe Chorus je 100% vodotěsný (IPX7), proto s ním můžete relaxovat nejenom ve sprše ale i ve vaně.

Vlastnosti:

 • Materiál: silikon
 • Rozměry: 78 × 33 × 43,5 mm
 • Součástí balení je dobíjecí základna a USB kabel (síťový adaptér není součástí balení)

Erotické pomůcky jsou nejen zdrojem radosti, ale mají také pozitivní vliv na zdraví. Podporují prozkoumávání vlastního těla, což může vést ke zlepšení sexuálního zdraví a zvýšení intimní spokojenosti. Navíc mohou pomoci snižovat stres, zlepšit spánek a posílit intimní svaly, což přispívá k celkové fyzické i psychické spokojenosti.

Zkuste také další výrobky značky We-vibe, které uvidíte v kategoriích Kampaně a Párové vibrátory. Pokud si nejste jistí volbou tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Párové vibrátory.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

Upozornění:
Upozornění: Z hygienických důvodů zboží nelze vrátit, a to ani ve lhůtě 14 dnů od zakoupení.
EAN4251460604338
ZnačkaWe-vibe
Produktová řadaWe-vibe Chorus
Materiál  Silikon
Barva  Fialová
Délka v cm7.8 cm
Průměr v cm3 - 3.3 cm
Originální názevWE-VIBE CHORUS PURPLE