VPlab (3 produktů)

VPLAB nutrition - více než 80 vysoce kvalitních produktů vyráběných v předních továrnách západní Evropy a Spojených států. Tato značka je držitelem norem ISO, USP, GMP. Výživa a doplňky pro každého bez ohledu na výběr sportu. Pro zdraví těla a jeho …

Zobrazit více

VPLAB nutrition - více než 80 vysoce kvalitních produktů vyráběných v předních továrnách západní Evropy a Spojených států. Tato značka je držitelem norem ISO, USP, GMP. Výživa a doplňky pro každého bez ohledu na výběr sportu. Pro zdraví těla a jeho krásu. Pouze ověřitelné, čisté a vysoce kvalitní ingredience ve všech výrobcích od důvěryhodných světově uznávaných dodavatelů a výrobců. Výrobky jsou formulovány pro dlouhodobé použití tak, aby bylo dosaženo jak výkonových, tak zdravotních výhod, proto nehrozí předávkování, závislost nebo nadměrná stimulace.

VPlab - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty VPlab ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie VPlab lidé hodnotí na 100 %
Recenze produktu: VPlab Collagen Peptides 300 g
5 / 1x
Pozor při užívání, v anglickém popisu produktu se má užívat 10 g prášku v jedné dávce, tedy 2 přiložené odměrky. Avšak v českém popisu výrobku se píše užívat pouze jednu odměrku, což je 5 g!
Recenze produktu: VPlab Zinc Essential Mineral 60 kapslí, zinek ve formě citrátu zinečnatého 60 ks
5 / 1x
užívám preventivně na imunitu