Bělící zubní pasty - Bez cukru (1 produktů)

Zdravé zuby a krásný úsměv jsou vizitkou každého z nás, ale docílit bílých zubů jako z reklamy může být nelehký úkol. Pokud toužíte po zářivém úsměvu, ale nechcete utrácet za ordinační bělení, zkuste to jednodušší cestou za pomoci bělící zubní pasty.

 Zobrazit více

Zdravé zuby a krásný úsměv jsou vizitkou každého z nás, ale docílit bílých zubů jako z reklamy může být nelehký úkol. Pokud toužíte po zářivém úsměvu, ale nechcete utrácet za ordinační bělení, zkuste to jednodušší cestou za pomoci bělící zubní pasty.

Ordinační bělení zubů zajistí okamžité a dlouhotrvající výsledky, je proto nejjednodušším a nejrychlejším řešením. Ne každému se však chce do bělení zubů investovat větší peníze, proto dnešní trh nabízí široký výběr bělících zubních past, díky kterým si snadno pomůžete k bělejšímu úsměvu z pohodlí domova.

Co jsou bělící zubní pasty?

Nejjednodušší cesta k bílým zubům je za pomoc bělících zubních past. Ty fungují na dvou principech: fyzikálním a chemickém. Fyzikální způsob spočívá v tom, že daná zubní pasta obsahuje větší množství abrazivních složek, které “obrušují” usazené skvrny na povrchu zubu. Pasty založené na chemickém principu obsahují peroxid, který odstraňuje barevné pigmenty v samotné struktuře zubu.

Některé bělící zubní pasty jsou založeny na optické klamu. Obsahují jemné modré pigmenty, které neutralizují žlutou barvu a tím dochází k okamžitému efektu zářivě bílých zubů.

Dalšími oblíbenými prostředky k domácímu bělení zubů jsou hojně využívané bělící zubní zubní pudry nebo profesionální systémy na bělení zubů.

Jak rychle mi pasta vybělí zuby?

Při používání bělící zubní pasty očekávejte výsledky za několik týdnů až měsíců. Záleží na druhu bělící zubní pasty - jejím složení  a na tom, jak často a jak intenzivně zuby čistíte.

O kolik mi bělící zubní pasta zesvětlí zuby?

Od bělící zubní pasty neočekávejte zázraky. I přes poctivé používání dojde ke zesvětlení o jeden až dva odstíny, účinky jsou oproti ordinačnímu bělení znatelně nižší. Záleží také na geneticky daném pigmentu vašich zubů. 

Z jakého důvodu zuby žloutnou?

Zuby žloutnou v důsledku stárnutí, ale jejich zabarvování mají na svědomí také neřesti, jako: kouření, pití kávy, vína a slazených barevných nápojů, barevné potraviny a některá antibiotika.

Odstraní bělící zubní pasta i zubní kámen?

Nepodceňujte celkovou dentální hygienu a pokud vás trápí zubní kámen, je potřeba ho odstranit profesionálně. Rozhodně se nepokoušejte odstraňovat zubní kámen například bělícím pudrem a kartáčkem s tvrdými štětinami. Mohlo by dojít k poranění dásní a narušení tvrdých zubních tkání.

Je bělení zubní bezpečné?

Ano, bělení zubů je bezpečné pokud si vyberete produkt k tomu přímo určený a zuby i dásně máte zdravé. Může ale dojít ke zvýšené citlivosti zubů na studené a teplé podněty.

Zákazníci nejlépe hodnotí značky Splat, Swissdent a Biomed. Pokud jste si nevybrali žádný produkt, zkuste se podívat také na kategorie Černé zubní pasty. Nejlépe hodnoceným produktem je Biomed Dámská dárková sada Superwhite, Sensitive, Citrus Fresh 3 x 100 ml.

Bělící zubní pasty - Bez cukru - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Bělící zubní pasty - Bez cukru ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Bělící zubní pasty - Bez cukru lidé hodnotí na 94 %
Recenze produktu: Oral-B Zubní pasta G&E S&G WhiteWhitening 75 ml
5 / 1x
spokojen
Recenze produktu: Biomed Dámská dárková sada Superwhite, Sensitive, Citrus Fresh 3 x 100 ml
5 / 3x
Super jako dárek
Recenze produktu: Curaprox Travel set červený
5 / 27x
Všetko ok
Recenze produktu: White Pearl NanoCare Zubní pasta Nanosilver 100 ml
5 / 10x
kupuji opakovaně
Recenze produktu: Curaprox Travel set žlutý
5 / 27x
Malé balenie, veľmi šikovné na cesty.
Recenze produktu: White Glo Zubní pasta Coffee and Tea Drinkers + kartáček a mezizubní kartáček ZDARMA 150 g
5 / 1x
vše ok
Recenze produktu: Colgate Zubní pasta Max White Luminous 3 x 75 ml
5 / 1x
používá syn, snad dobrý
Recenze produktu: Urtekram Zubní pasta eukalyptus BIO 75 ml
5 / 41x
S kombinací éterických olejů a myrhovým esenciálním olejem pro svěží dech, bez umělých příchutí, sladidel a konzervantů. Bez fluoridu, bez mentolu. Ještě jsem pastu nevyzkoušela, hodnotím jen na základě složení jednotlivých složek. Právě podle těchto kritérií jsem pastu vybírala.
Recenze produktu: White Glo Noční a denní bělicí zubní pasty + ZDARMA kartáček
5 / 23x
Pouze vyzkoušeno-chuť příjemná, kartáček jsem použila vlastní. Celkově dobrý produkt.
Recenze produktu: White Glo Zubní pasta Smokers pro kuřáky + Kartáček a mezizubní kartáček ZDARMA 150 g
5 / 3x
Zuby sou bělejší

Produkty z kategorie Bělící zubní pasty jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Bělící zubní pasty jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Bělící zubní pasty seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.