Bělící zubní pasty (92 produktů)

Zdravé zuby a krásný úsměv jsou vizitkou každého z nás, ale docílit bílých zubů jako z reklamy může být nelehký úkol. Pokud toužíte po zářivém úsměvu, ale nechcete utrácet za ordinační bělení, zkuste to jednodušší cestou za pomoci bělící zubní pasty.

Zobrazit více

Zdravé zuby a krásný úsměv jsou vizitkou každého z nás, ale docílit bílých zubů jako z reklamy může být nelehký úkol. Pokud toužíte po zářivém úsměvu, ale nechcete utrácet za ordinační bělení, zkuste to jednodušší cestou za pomoci bělící zubní pasty.

Ordinační bělení zubů zajistí okamžité a dlouhotrvající výsledky, je proto nejjednodušším a nejrychlejším řešením. Ne každému se však chce do bělení zubů investovat větší peníze, proto dnešní trh nabízí široký výběr bělících zubních past, díky kterým si snadno pomůžete k bělejšímu úsměvu z pohodlí domova.

Co jsou bělící zubní pasty?

Nejjednodušší cesta k bílým zubům je za pomoc bělících zubních past. Ty fungují na dvou principech: fyzikálním a chemickém. Fyzikální způsob spočívá v tom, že daná zubní pasta obsahuje větší množství abrazivních složek, které “obrušují” usazené skvrny na povrchu zubu. Pasty založené na chemickém principu obsahují peroxid, který odstraňuje barevné pigmenty v samotné struktuře zubu.

Některé bělící zubní pasty jsou založeny na optické klamu. Obsahují jemné modré pigmenty, které neutralizují žlutou barvu a tím dochází k okamžitému efektu zářivě bílých zubů.

Dalšími oblíbenými prostředky k domácímu bělení zubů jsou hojně využívané bělící zubní zubní pudry nebo profesionální systémy na bělení zubů.

Jak rychle mi pasta vybělí zuby?

Při používání bělící zubní pasty očekávejte výsledky za několik týdnů až měsíců. Záleží na druhu bělící zubní pasty - jejím složení  a na tom, jak často a jak intenzivně zuby čistíte.

O kolik mi bělící zubní pasta zesvětlí zuby?

Od bělící zubní pasty neočekávejte zázraky. I přes poctivé používání dojde ke zesvětlení o jeden až dva odstíny, účinky jsou oproti ordinačnímu bělení znatelně nižší. Záleží také na geneticky daném pigmentu vašich zubů. 

Z jakého důvodu zuby žloutnou?

Zuby žloutnou v důsledku stárnutí, ale jejich zabarvování mají na svědomí také neřesti, jako: kouření, pití kávy, vína a slazených barevných nápojů, barevné potraviny a některá antibiotika.

Odstraní bělící zubní pasta i zubní kámen?

Nepodceňujte celkovou dentální hygienu a pokud vás trápí zubní kámen, je potřeba ho odstranit profesionálně. Rozhodně se nepokoušejte odstraňovat zubní kámen například bělícím pudrem a kartáčkem s tvrdými štětinami. Mohlo by dojít k poranění dásní a narušení tvrdých zubních tkání.

Je bělení zubní bezpečné?

Ano, bělení zubů je bezpečné pokud si vyberete produkt k tomu přímo určený a zuby i dásně máte zdravé. Může ale dojít ke zvýšené citlivosti zubů na studené a teplé podněty.

Zákazníci nejlépe hodnotí značky Colgate, Curaprox a Signal. Pokud jste si nevybrali žádný produkt, zkuste se podívat také na kategorie Černé zubní pasty. Nejlépe hodnoceným produktem je Biomed Superwhite zubní pasta 100 g.

Curaprox Travel set růžový

Curaprox Travel set růžový

Můžete mít dnes
Curaprox Travel set zelený

Curaprox Travel set zelený

Můžete mít dnes
Curaprox Travel set modrý

Curaprox Travel set modrý

Můžete mít dnes

Splat Professional Biocalcium zubní pasta 100 ml

Můžete mít dnes
129 Kč
109 Kč
Hello Coco  PAP Bělící zubní pasta 60 ml

Hello Coco PAP Bělící zubní pasta 60 ml

Můžete mít dnes
Bělící zubní pasty - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Bělící zubní pasty ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Bělící zubní pasty lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: Biomed Dámská dárková sada Superwhite, Sensitive, Citrus Fresh 3 x 100 ml
5 / 7x
praktické a pekne prevedenie darčeka
Recenze produktu: Dentissimo ® Švýcarská zubní pasta GOLD Advanced Whitening 75 ml
5 / 2x
Jsem sní strašně moc spokojená .Jinou už si ani nekupuji .Jsem strašně ráda ,když jsem se.rozhodovala si ji zakoupit ,že jsem udělala dobře .Kolikrát si člověk koupí zubní pastu a nevyhovuje .A jsem za ní opravdu ráda .
Recenze produktu: Natura Siberica Přírodní bělící zubní pasta Polární noc 100 g
5 / 3x
Pěkně čistí zuby
Recenze produktu: White Pearl NanoCare Whitening Bělící pasta se stříbrem 100 ml
5 / 1x
Dobrá chuť, výsledky po krátké době
Recenze produktu: Oral-B Zubní pasta G&E S&G WhiteWhitening 75 ml
5 / 1x
spokojen
Recenze produktu: Colgate Elixir White Restore zubní pasta 80 ml
5 / 2x
Super pasta, którą można zużyć do ostatniej "kropli"
Recenze produktu: White Pearl NanoCare Zubní pasta Nanosilver 100 ml
5 / 13x
Spokojenost s produktem jako takovým.
Recenze produktu: White Glo Zubní pasta Coffee and Tea Drinkers + kartáček a mezizubní kartáček ZDARMA 150 g
5 / 1x
vše ok
Recenze produktu: Colgate Natural Extract Radiant White Bělicí zubní pasta 75 ml
5 / 4x
Příjemná svěžest, vůně, chuť...
Recenze produktu: Sensodyne Zubní pasta Sens&Gum Whitening 3 x 75 ml
5 / 1x
velká spokojenost
Nahoru

Produkty z kategorie Bělící zubní pasty jsme pro vás seřadili od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Bělící zubní pasty jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Bělící zubní pasty seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.