Desloratadin Viatris 5 mg 10 tablet

Protialergický lék určený ke zmírnění příznaků souvisejících s alergickou …

Zobrazit více

Protialergický lék určený ke zmírnění příznaků souvisejících s alergickou rýmou. Tyto příznaky zahrnují kýchání, výtok z nosu nebo svědění v nose, svědění na patře a svědící, zarudlé nebo slzící oči. Není vhodné pro děti do 12 let.

115 Kč
11,50 Kč / 1 tabletu
Dnes od 12:00 u vás  více info
3ks skladem
Pilulka Expresem již dnes od 12:00
Dostupné na  
6 lékárnách
  • Doprava ZDARMA při nákupu nad 1 499 Kč

    Doprava ZDARMA při nákupu nad 1 499 Kč

  • Vyzvednutí bez front ve Výdejních Boxech

    Vyzvednutí bez front ve Výdejních Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

V Pilulka Lékárně

Desloratadin Viatris je protialergický lék určený ke zmírnění příznaků souvisejících s alergickou rýmou (zánět nosních cest způsobený alergií, např. senná rýma nebo alergie na roztoče v prachu). Tyto příznaky zahrnují kýchání, výtok z nosu nebo svědění v nose, svědění na patře a svědící, zarudlé nebo slzící oči. Přípravek Desloratadin Viatris se také užívá ke zmírnění příznaků spojených s kopřivkou (stav kůže způsobený alergií). Tyto příznaky zahrnují svědění a kopřivkové pupeny.

Dávkování a způsob užití

Doporučená dávka přípravku u dospělých a dospívajících (od 12 let ) je jedna tableta jedenkrát denně.

Desloratadin není vhodný pro děti do 12 let. Při požívání alkoholu během užívání desloratadinu je třeba opatrnosti. Jestliže jste těhotná nebo kojíte, nedoporučuje se přípravek Desloratadin Viatris užívat. Pozorně čtěte příbalový leták.

Složení

Léčivou látkou je desloratadin. Jedna tableta obsahuje 5 mg desloratadinu. Dalšími složkami jsou: magnesium-stearát, natrium lauryl-sulfát, koloidní bezvodý oxid křemičitý, mikrokrystalická celulóza a předbobtnalý kukuřičný škrob. Potahová vrstva tablety obsahuje: polyvinylalkohol, hlinitý lak indigokarmínu (E 132), hlinitý lak oranžové žluti (E 110), makrogol, mastek (E 553b) a oxid titaničitý (E 171).
Tabletu spolkněte vcelku a zapijte vodou, lze jí užívat s jídlem i bez jídla.

Vyzkoušejte také ostatní produkty značky Desloratadin, které uvidíte v kategoriích Alergie a Léky. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Alergie.

Ohodnoťte tento produkt jako první.

Upozornění:
Upozornění: Volně prodejný lék. Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat.
EAN5099151933966
ZnačkaDesloratadin
SUKL kód0275600
ATCR06AX27
Velikost balení10 tablet
Věk>12 let
Cesta podání  Perorálně - polyká se
Forma  Tableta
Pro  Pro dospělé
Režim výdeje  Volně prodejné HVLP
Originální názevDesloratadin Viatris 5mg tbl.flm.10
Ke staženíPříbalová informace

Zeptejte se lékárníka

Odborné rady a odpovědi na vaše dotazy, a to z pohodlí vašeho domova.

Všechny dotazy