Plenky velikosti 3 (6 -11 kg) - M (0 produktů)

Při výběru jednorázových plenek byste se měli v první řadě orientovat podle velikosti. Na rozdíl od látkových, jako jsou bavlněné pleny či bambusové pleny, není totiž možné jejich velikost nastavit. Příliš těsné obepnutí by dítě škrtilo a …

Zobrazit více

Při výběru jednorázových plenek byste se měli v první řadě orientovat podle velikosti. Na rozdíl od látkových, jako jsou bavlněné pleny či bambusové pleny, není totiž možné jejich velikost nastavit. Příliš těsné obepnutí by dítě škrtilo a způsobovalo mu podráždění kůže nebo by malé pleny neměli dostačující schopnost absorpce. Volné pleny zase způsobují protečení volnými mezerami, což není taktéž miminkům příjemné a pro vás rozhodně také ne. Pojďme se tedy podívat na plenky velikosti 3 zblízka.

Pro jaké dítě se hodí pleny velikosti 3?

Plenky velikosti 3 nebo také velikosti M či jinak nazývané Midi se hodí zpravidla pro děti od 4 do 9 kg.  Každý výrobce má však jiné značení a proto byste si měli dobře kontrolovat udávané rozměry, aby odpovídaly velikosti vašeho miminka. Spodní hodnoty se výrazně překrývají s plenami 2, zatímco v horní hranici jsou pak pleny 3 zaměnitelné za velikost 4. Rozhodovat byste se měli především podle obvodu a podle toho, jaký z rozměrů bude vašemu dítěti lépe sedět.

Na co si dát pozor při výběru plen číslo 3?

Hlídejte si správnou velikost, protože každý z výrobců může mít odlišné číslování. Také myslete, že pokud budou plenky 3 příliš těsné nebo nebudou již dostatečně absorbovat, měli byste přejít na větší velikosti. Zároveň se podívejte také po nových typech – zatímco v předchozí velikosti 2 seženete speciální typy jen výjimečně, u plen 3 se nabídka s přibývajícím věkem dítěte postupně rozšiřuje a můžete v této velikosti již běžně sehnat třeba i plenky do vody.

Uživatelé nejlépe hodnotí značky Pampers, Huggies a Moltex. Nejlépe hodnoceným produktem je Pampers Premium Care plenky vel. 3, 6-10 kg, 120 ks.

Vymazat všechny filtry

Nenašli jste, co jste hledali?

Pošlete nám tip na produkt a my ho zkusíme zařadit do nabídky.

Doporučit produkt
Nenašli jste, co jste hledali?

Potřebujete poradit?

Napište nám a rádi vám pomůžeme s výběrem a vyhledáváním vhodného produktu.

Potřebujete poradit?

Kategorii Plenky velikosti 3 (6 -11 kg) jsme pro vás seřadili podle hodnocení uživatelů od nejlépe hodnocených. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Plenky velikosti 3 (6 -11 kg) seřazené od těch nejkvalitnějších kousků. Ty nejprodávanějších kousky v kategorii Plenky velikosti 3 (6 -11 kg) najdete mezi prvními.