Salutem Pharma

Salutem Pharma

Salutem Pharma

Salutem Pharma je inovativní česká firma, zabývá se výzkumem, vývojem a distribucí originálních doplňků stravy a vitaminových přípravků. Jejím posláním je nabízet spotřebitelům produkty, které efektivně pomáhají upevnit jejich zdraví, posílit kondici a podpořit osobitou krásu. Nabízí velmi kvalitní sortiment produktů, které jsou stavěny na prokázaném efektu jednotlivých účinných látek. Specializuje se zejména na produkty pro zdraví ženy, pohybový aparát, multivitaminové produkty a přípravky pro redukci hmotnosti. Jejími partnery jsou přední čeští lékaři a odborníci na zdravou výživu.

pharma
Klouby a kosti

Trápí vás bolest pohybového aparátu? Vyzkoušejte naše unikátní produkty, které Vám zaručeně uleví od bolesti. Můžete je také užívat preventivně v době, kdy se objeví první známky bolesti kloubů či kostí. Dopřejte svému pohybovému aparátu tu správnou podporu díky našim produktům!

GelActiv 3-Collagen Forte

První přípravek na trhu s unikátní kombinací 3 různých typů kolagenů. Ojedinělý komplex 3-Collagen je tvořen extra čistými kolageny typu I, II a IX s garancí nejvyšší kvality H-Pure. Obsažený Vitamin C má příznivý vliv na tvorbu dalšího kolagenu a tím přispívá k normální funkci kostí a chrupavek. Křemík je přítomen v kostech, chrupavkách a zubní sklovině. GelActiv 3-Collagen je vhodný pro podporu všech kloubů, vazů i šlach v lidském těle.


Koupit

GelActiv 3-Collagen Forte
DermoCollagen

ProVenus DermoCollagen

Unikátní produkt, který působí v dermatální vrstvě pokožky. Díky obsahu klinicky ověřených bioaktivních kolagenních peptidů Verisol bude vaše pleť vypadat mladistvěji, bude hydratovaná a vrátí se jí elasticita.


Koupit

ProVenus
Svaly a křeče

Stal se sport vaší vášní? Jestli patříte k těm, kteří bez sportu prostě neumí být, ale trápí vás díky němu bolesti svalů a křeče, pak zkuste na úlevu některý z našich produktů. Zaručeně vám zpříjemní každou vaši sportovní aktivitu! Navíc vám dodají potřebnou energii a ulehčí regeneraci.

Magnesium chelate 375 mg + B6

Chelátová forma hořčíku s velmi vysokou biologickou dostupností a vstřebatelností. Hořčík podporuje správnou činnost svalů a spolu s vitaminem B6 přispívá k řádnému fungování nervového systému a snižuje únavu a vyčerpání. S výbornou višňovou příchutí.


Koupit

Magnesium Chelate
Carnosine komplex

Carnosine komplex

Komplexní ochrana a regenerace buněk. Základem přípravku Carnosine komplex je přírodní bioaktivní peptid L-Carnosine, a to v extra vysoké denní dávce 500 mg. L-Carnosine bývá označován jako látka „dlouhověkosti“, v lidském těle ho nejvíce najdeme v kosterních svalech, srdci a mozku.


Koupit

energii a vitalitu
Vitamíny a minerály

Vitamíny a minerály jsou důležitou součástí našeho organismu. V případě jejich nedostatku se můžete cítit nekomfortně. Můžete být více unavení nebo nemocní. Proto je potřeba tyto minerály a vitaminy doplňovat. Vyberte si ten správný produkt pro vás a podpořte chod vašeho těla.

CEM-M gummies Imunita

Multivitaminy s minerály a echinaceou CEM-M® Gummies pro dospělé Imunita jsou velmi chutné želatinové multivitaminy, které přispívají k zajištění každodenního přísunu důležitých vitaminů a minerálů. Navíc jsou obohaceny o extrakt z třapatky nachové (Echinacea purpurea), která pomáhá posilovat imunitní a obranné funkce organizmu. Vitaminy E, C a zinek chrání buňky před oxidačním působením.


Koupit

CEM-M
 CEM-M  imunita

CEM-M pro dospělé Imunita

Multivitamin s minerály CEM-M® pro dospělé Imunita obsahuje všechny hlavní vitaminy a minerály, které přispívají ke správné funkci lidského organizmu. Jsou unikátní díky obsahu jedinečného AbSorb komplexu, který umožňuje lepší vstřebávání obsažených látek. Přípravek CEM-M® Imunita je navíc obohacen o Betaglucan a extrakt z Echinacei pro posílení imunitních a obranných funkcí organizmu.


Koupit

Multivitamin
Potravinové intolerance

Citlivost na lepek či na laktózu trápí čím dál více lidí. Tyto potravinové intolerance mohou skutečně znepříjemnit vás každodenní život. Nejen, že budete trpět nepříjemnými problémy, ale také se budete muset omezovat v jídle. Pokud chcete sem tam zhřešit, tak zkuste jeden z našich produktů, díky kterému si budete moct dát oblíbený koláček nebo zmrzlinu.

LaktoPlus

Unikátní složení přípravku LaktoPlus je speciálně vyvinuto pro osoby s intolerancí na potraviny obsahující laktózu. LaktoPlus, právě díky obsahu enzymu laktáza, zlepšuje trávení laktózy u lidí, jenž mají s jejím trávením potíže.


Koupit

LaktoPlus
LepekFit

LepekFit

LepekFit je vhodný pro osoby citlivé na požití lepku, a díky obsahu Carica papaya i pro lidi, kteří chtějí zhubnout, žít zdravěji anebo dosahovat lepších výsledků ve sportovních aktivitách.


Koupit

18.0000
Detoxikace

Detoxikace je stále oblíbenější a to zejména na jaře a na podzim. Určitě jste se o očistě těla už hodně dozvěděli nebo vyzkoušeli různé metody. Do naší nabídky jsme zařadili produkty pro opravdu silnou a účinnou detoxikaci. Můžete očistu organismu zkusit buď v podobě tabletek nebo v podobě velmi silného BioSmoothie drinku.

ParatizEX

Přípravek ParatizEX obsahuje kombinaci 9 ověřených bylinných extraktů pro správné fungování zažívacího systému. Základem unikátního složení je prémiová 100% bylinná formulace – kombinace speciálně vybranných rostlin s detoxikačním účinkem pro lidský organizmus.


Koupit

ParatizEX
Glutathion

Glutathion 1000 mg

Základem přípravku je redukovaný L-Glutathion, a to v extra vysoké denní dávce 1000 mg. Glutathion je nejdůležitější antioxidant v lidském organismu a bývá proto označován jako „master“ nebo také „zlatý“ antioxidant. Zvlášť významně je zastoupen v našich játrech, jako hlavním detoxikačním orgánu.


Koupit

funkci střev

18 produktů

Produkty