GelActiv (1 produktů)

Bolí vás pohyb? Pomozte si od bolesti kloubů a kostí spolehlivě a jednou pro vždy. Vyzkoušejte GelActiv - první a jediný přípravek se třemi typy kolagenů pro vaše zdravé klouby. Můžete je také užívat preventivně v době, kdy se objeví první známky …

 Zobrazit více

Bolí vás pohyb? Pomozte si od bolesti kloubů a kostí spolehlivě a jednou pro vždy. Vyzkoušejte GelActiv - první a jediný přípravek se třemi typy kolagenů pro vaše zdravé klouby. Můžete je také užívat preventivně v době, kdy se objeví první známky bolesti kloubů či kostí. Obsažený Vitamin C má příznivý vliv na tvorbu dalšího kolagenu a tím přispívá k normální funkci kostí a chrupavek. GelActiv navíc obsahuje Křemík z organických zdrojů (bambusové výhonky) pro tvorbu kolagenu a ukládání vápníku.

GelActiv - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty GelActiv ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie GelActiv lidé hodnotí na 96 %
Recenze produktu: GelActiv 3-Collagen Forte 1+1 zdarma 120 kapslí
4.8 / 165x
Zakoupila jsem si "výhodný" produkt na klouby. Bylo napsáno: GelActiv 3-Collagen Forte 1+1 zdarma 120 kapslí. Hodně zavádějící informace. Proč nebylo napsáno tak jak to je? GelActiv 3-Collagen Forte cps.60+60 Zdarma. Běžně se dá 60+60 koupit za 300 Kč. Cena 459 je hodně přes čáru. Takže vracím a lékárny pilulka obcházím obloukem.