Valentýn

,,Kašel, koně a lásku lze ukrýt velmi těžko.“ Benjamin Franklin

Moudrý muž, tenhle Benjamin. Stejně jako ten, který koupí své milé na Valentýna voňavou kosmetiku. Nádobička s tekutou láskou totiž bude vždycky trefa do čer(ve)ného ♥

Mrkněte také na dárky pro partnery – osloví ho moderní elektronika pro zdraví, sport nebo péči o sebe?

Valentýn však nemusí být pouze o partnerské lásce. Oslavit ho můžete i samy – udělejte si hezký den, hýčkejte se, obdarujte se a užijte si chvíle samy se sebou. Objevte v naší nabídce luxusní kosmetiku, potěšte se kvalitní vlasovou péčí a nezapomeňte ani na svou pleť. Přece abyste našly lásku, musíte ji nejdřív probudit v sobě samé.

Dárky pro ni

Dárky pro něj

Čas na něhu

Sladký domov

rozdelovnik
Rozdělovník

Dárky pro ni

rozdelovnik

Kosmetiky není nikdy dost. Dopřejte své polovičce dokonalé rozmazlování s prémiovou kvalitní kosmetikou pro pleť i celé tělo. Říká se, že vlasy jsou koruna krásy – proto nezapomeňte také na vlasovou elektroniku jako jsou kulmy, žehličky či fény pro dokonalý účes jako od kadeřníka.

Nezapomínejte však, že ten nejlepší dárek je zejména společně strávený čas. Vezměte svou milou na procházku nebo večeři a užijte si hezký den.

Profesionální péče o zuby

Dárky pro krásu

Tady se to hemží pečující a dekorativní kosmetikou pro každodenní porci rozmazlování.
Vyberte dárek pro svou maminku, ségru či kámošku, která ráda pečuje o svou pleť, vlasy nebo celé tělo. A nebo pro sebe :-)

Valentýn nemusí být jenom o obdarovávaní ostatních, potěšte i samy sebe.

Kosmetika pro zdravou pleť či vlasy

Vlasy jako od kadeřníka

rozdelovnik

Dárky pro něj

rozdelovnik

Vybrat dárek pro muže je vždy o něco náročnější – všichni to známe. Avšak nezoufejte a podívejte se na naše tipy. Každému chlapovi se hodí mít doma holící strojek nebo zastřihovač.

Pokud pečuje o své vousy, zkuste také kosmetiku na vousy. Jestli váš partner rád sportuje, určitě ocení sportovní sluchátka či reproduktory.

Můžete si koupit také společný dárek – romantické čaje nebo sladké dobroty.

Dárky pro zdraví

Péče o vousy a vlasy

rozdelovnik

Čas na něhu

rozdelovnik

Nemusíte být Afrodité ani Erós, abyste byli v posteli prostě boží. Stačí jen hromada (sebe)lásky, kapka lubrikantu a ta správná erotická hračka, která potěší vás i vašeho partnera.

Svátek zamilovaných si žádá něco speciálního, proto se nestyďte experimentovat.

Vyberte si ty svoje erotické pomůcky pro nezapomenutelné a dechberoucí zážitky plné něhy. Nejen na Valentýna.

Ženské potěšení 

Společné hrátky

rozdelovnik

Sladký domov

rozdelovnik

Důležitá zpráva pro všechny nenapravitelné romantiky: Pilulka vám při ladění domácí romantické atmosféry košem nedá. Právě naopak. Náš košík je připravený na plnění všech vašich přání.

Sladké dobroty jsou vždy dobrý nápad, který partner či partnerka určitě rádi ocení. Ráno začněte zářivým úsměvem a svoji drahou polovičku rozesmějte třeba dvojicí zamilovaných zubních kartáčků.

Večer si pak dejte společně romantické čaje, nebo zapalte přírodní svíčku a užijte si neobyčejnou chvíli ve dvou.

Láskyplný domov

Dokonalá atmosféra

uvod