Elasti-Q

krém proti striím

Pro zdraví a krásu v těhotenství i po porodu Řada Elasti-Q® představuje přípravky určené ke spokojenějšímu životu zejména těhotných žen a maminek po porodu.

Péče o pokožku Obávaný nepřítel žen – strie Strie vznikají při nadměrném napínání pokožky zejména v těhotenství. Tyto nevzhledné jizvičky se vyskytují nejčastěji na břiše, prsou, stehnech a bedrech. Jakmile se jednou objeví, je pak značně obtížné se jich úplně a bez následků zbavit.

krém k prevenci strií

Elasti-Q Original krém k prevenci strií 200ml

Je nejprodávanějším přípravkem v prevenci strií v České republice*. Během celého těhotenství je zvláště namáhána pokožka neustále rostoucího bříška. Kůže je zde maximálně napnutá, a vyžaduje proto starostlivou péči. Díky pravidelnému používání tohoto tělového krému si zajistíte pevnou a pružnou pokožku nejen během těhotenství, ale i po porodu. Krém obsahuje 4 účinné látky – kyselinu hyaluronovou, elastin, vitamin E a D-panthenol.

*Zdroje: AMAR (prodeje z lékáren v ČR, 2005–2010), IQVIA (prodeje z lékáren v ČR, 2011–2019).


Koupit

Elasti-Q Exclusive tělový krém proti striím 150ml

Tento unikátní přípravek svým složením a účinností navazuje na Elasti-Q® Original. Navíc však obsahuje o 220 % více elastinu a o 60 % více kyseliny hyaluronové, díky nimž příznivě působí i na již vzniklé strie. Přípravek působí proti striím nejen v oblasti bříška, ale také stehen, boků a v dalších problematických partiích. Je nezbytný pro ženy se sklonem ke vzniku strií.


Koupit

tělový krém proti striím
tělový olej proti striím

Elasti-Q Exclusive tělový olej proti striím 125ml

Přípravek je ve formě lehkého oleje, a je stejně účinný v prevenci vzniku strií jako tělový krém Elasti-Q® Original, a zároveň příznivě působí na již vzniklé strie jako tělový krém Elasti-Q® Exclusive. Obsahuje 5 účinných olejů, které pokožku chrání a vyživují (olej ze semene granátového jablka, pupalky dvouleté, světlice barvířské, vinné révy a olivový olej). Zároveň přípravek neobsahuje parafin, barviva ani konzervační látky.


Koupit

lipoxal

Vitaminy a minerály pro nastávající maminky

V období těhotenství se v těle ženy odehrávají změny, které zvyšují nároky na potřebu kvalitních živin, tekutin, vitaminů, minerálů a dalších důležitých látek získávaných potravou. Pestrá a vyvážená strava totiž ne vždy stačí pro správný vývoj plodu. Maminky by proto neměly zapomínat, že je potřeba doplnit je i jinak.

Elasti-Q® Kyselina listová 800

Tento doplněk stravy s unikátním složením napomáhá procesu diferenciaci buněk (kyselina listová), přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu (vitamin B6) a k normální krvetvorbě a růstu zárodečných tkání během těhotenství (kyselina listová). Navíc přípravek přispívá k normální funkci imunitního systému (vitamin B6).


Koupit

Kyselina listová 800
vitamíny pro těhotné

Elasti-Q® Vitamins & Minerals

Doplněk stravy obsahující komplex všech vitaminů a minerálů doporučovaných pro období těhotenství i kojení. Přípravek je navíc unikátní díky svému prodlouženému vstřebávání účinných látek. Žádný jiný přípravek na trhu nenabízí obdobný systém postupného uvolňování minerálů a vitaminů, díky němuž maminka využije maximum všech obsažených prvků.


Koupit

Vše o striích

Strie, neboli pajizévky, jsou trhlinky v kůži různého zabarvení a velikosti, které vznikají při nadměrném napínání pokožky důsledkem rychlých změn objemu příslušných partií těla. Strie vznikají tehdy, když pokožka není schopna v krátkém čase přizpůsobit svou délku příliš rychlému růstu okolních tkání. Již vzniklé strie je problematické odstranit, avšak jejich projevy lze užíváním vhodných přípravků zmírnit a učinit je celkově méně znatelné. V prevenci strií je důležitá především pravidelnost v aplikaci krému s vysokým obsahem elastinu a kyseliny hyaluronové na pokožku.

bříško bez strií
k prevenci strií
Elasti-Q krém proti striím

7 produktů

Produkty