Elasti-Q (3 produktů)

krém proti striím

Pro zdraví a krásu v těhotenství i po porodu

Řada Elasti-Q® představuje přípravky určené ke spokojenějšímu životu zejména těhotných žen a maminek po porodu. Strie vznikají při nadměrném napínání pokožky zejména v těhotenství. Tyto nevzhledné jizvičky se vyskytují nejčastěji na břiše, prsou, stehnech a bedrech. Jakmile se jednou objeví, je pak značně obtížné se jich úplně a bez následků zbavit.

krém k prevenci strií

Elasti-Q Original krém k prevenci strií 200ml

Je nejprodávanějším přípravkem v prevenci strií v České republice*. Během celého těhotenství je zvláště namáhána pokožka neustále rostoucího bříška. Kůže je zde maximálně napnutá, a vyžaduje proto starostlivou péči. Díky pravidelnému používání tohoto tělového krému si zajistíte pevnou a pružnou pokožku nejen během těhotenství, ale i po porodu. Krém obsahuje 4 účinné látky – kyselinu hyaluronovou, elastin, vitamin E a D-panthenol. *Zdroje: AMAR (prodeje z lékáren v ČR, 2005–2010), IQVIA (prodeje z lékáren v ČR, 2011–2019).


Koupit

Elasti-Q Exclusive tělový krém proti striím 150ml

Tento unikátní přípravek svým složením a účinností navazuje na Elasti-Q® Original. Navíc však obsahuje o 220 % více elastinu a o 60 % více kyseliny hyaluronové, díky nimž příznivě působí i na již vzniklé strie. Přípravek působí proti striím nejen v oblasti bříška, ale také stehen, boků a v dalších problematických partiích. Je nezbytný pro ženy se sklonem ke vzniku strií.


Koupit

tělový krém proti striím
lipoxal

Vitaminy a minerály pro nastávající maminky

V období těhotenství se v těle ženy odehrávají změny, které zvyšují nároky na potřebu kvalitních živin, tekutin, vitaminů, minerálů a dalších důležitých látek získávaných potravou. Pestrá a vyvážená strava totiž ne vždy stačí pro správný vývoj plodu. Maminky by proto neměly zapomínat, že je potřeba doplnit je i jinak.

Elasti-Q® Kyselina listová 800

Tento doplněk stravy s unikátním složením napomáhá procesu diferenciaci buněk (kyselina listová), přispívá k normální tvorbě červených krvinek a hemoglobinu (vitamin B6) a k normální krvetvorbě a růstu zárodečných tkání během těhotenství (kyselina listová). Navíc přípravek přispívá k normální funkci imunitního systému (vitamin B6).


Koupit

Kyselina listová 800
vitamíny pro těhotné

Elasti-Q® Vitamins & Minerals

Doplněk stravy obsahující komplex všech vitaminů a minerálů doporučovaných pro období těhotenství i kojení. Přípravek je navíc unikátní díky svému prodlouženému vstřebávání účinných látek. Žádný jiný přípravek na trhu nenabízí obdobný systém postupného uvolňování minerálů a vitaminů, díky němuž maminka využije maximum všech obsažených prvků.


Koupit

Vše o striích

Strie, neboli pajizévky, jsou trhlinky v kůži různého zabarvení a velikosti, které vznikají při nadměrném napínání pokožky důsledkem rychlých změn objemu příslušných partií těla. Strie vznikají tehdy, když pokožka není schopna v krátkém čase přizpůsobit svou délku příliš rychlému růstu okolních tkání. Již vzniklé strie je problematické odstranit, avšak jejich projevy lze užíváním vhodných přípravků zmírnit a učinit je celkově méně znatelné. V prevenci strií je důležitá především pravidelnost v aplikaci krému s vysokým obsahem elastinu a kyseliny hyaluronové na pokožku.

bříško bez strií
k prevenci strií
Elasti-Q krém proti striím

Elasti-Q - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Elasti-Q ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Elasti-Q lidé hodnotí na 98 %
Recenze produktu: Elasti-Q Vitamins & Minerals s postupným uvolňováním 30 tablet
5 / 23x
Výborný doplnok, som spokojná
Recenze produktu: Elasti-Q Vitamins & Minerals s postupným uvolňováním 90 tablet
5 / 23x
Výborné vitamíny, obsahujú všetko čo je potrebné, systém postupného uvoľňovania účinných látok je plus.
Recenze produktu: Elasti-Q Kyselina listová 800 μg 30 tablet
5 / 20x
super cena
Recenze produktu: Elasti-Q Original krém k prevenci strií 200 ml
4.9 / 84x
Používaný celé tehotenstvo, max. spokojnosť \ud83d\ude0a
Recenze produktu: Elasti-Q Kyselina listová 800 μg 60 tablet
4.9 / 17x
.
Recenze produktu: Elasti-Q Exclusive tělový krém proti striím 150 ml
4.8 / 57x
S produktom som zatiaľ spokojná. Vyhovuje mi krémová konzistencia, príjemne sa natiera a rýchlo sa vstrebe. Strie zatiaľ nemám, ale som ešte len v 14-tom týždni.