Durex (64 produktů)

Durex

Značka Durex má více než 90 let zkušeností s vyráběním řa­dy produktů navržených k tomu, aby vám přinesly lepší zá­žitky. Všechny kondomy Durex jsou vyráběny z těch nejlepších su­rovin již od roku 1929. Poté je každý z nich elektronicky testován, aby neměl trhliny, u každé šarže se provede dalších 5 testů kvality. Jejich kvalita v glo­bálním testová­ní kvality překra­čuje normy.

Každý je jiný, proto výběr správného tvaru a velikosti vždy zajistí lepší ochranu i pohodlí

Durex

Výrobky Durex

Časy jednoho partnera, jedné pozice, a zejména jedné sexuální preference jsou dávno pryč. Durex věří, že skvělý sex je pro každého a pro všechny. Jakkoliv se vám to líbí a s kýmkoliv se vám to líbí.  Je na­čase bořit za­žité mýty, normy a skonco­vat s nálepko­váním. Můžete se cítit dobře, ať už se vám líbí cokoliv – je to váš sex, tak ho dělejte po svém.

Durex

Proč kondomy Durex?

Durex neustále inovuje a vylepšuje výrobky tak, aby vám přinesly lepší zá­žitky. Navíc se významně podílí na ochraně pro Vás i pro n­aši planetu. Sna­ží se dělat správ­nou věc tím, že z­ískává latex zod­povědným způso­bem, který je pří­nosem pro mís­tní komunity.   

Durex

Jak si správně vybrat kondom

Durex nabízí kondomy ve všech velikostech, příchutích a s různými texturami. Vrou­bkované a s výstupky, extra tenké nebo bezlatexové – najdete ten správný pro každý druh sexu.

Vyberte si váš Durex
Vyberte si váš Durex
d

Lubrikační a intimní gely

Řada lubrikačních gelů Durex je navržena tak, aby vašim hrátkám při­dala pocit hlad­kosti a extra stimulaci. Co na tom nezní skvěle? V každé lahvičce je jiné potěšení a o­pravdu je z če­ho vybírat: od lubrikačních gelů na bázi vody, lubrikačních gelů, které se dají použít jako masážní gely, lubrikačních gelů s ovocnou příchutí, lubrikačních gelů na bázi silikonu pro celou noc trvající rozkoš až po stimulační lu­brikační gely, které zahřívají nebo jsou vyrobené s efektem jemného chvění. 

k

Durex Invisible

Nejtenčí kondomy Durex Invisible jsou vyrobeny tak, aby zajistily maximální citlivost a zároveň stále poskytovaly vysokou míru bezpečí a ochrany.

Durex Real Feel

Nová generace kondomů Durex Real Feel je vyrobena z technologicky vyspělého bezlatexového materiálu, který zajišťuje přirozený pocit kůže na kůži. Materiál Real Feel kondomů může maximalizovat potěšení pro ni i pro něj díky kombinaci větší intimity, citlivosti a většího propojení. Tyto kondomy jsou vhodné také pro ty, kteří mají alergii na latex.

Durex Naturals

Mnoho žen zjistilo, že použitím lubrikantu se zvyšuje jejich sexuální zážitek. Navíc v různých fázích menstruačního cyklu mnoho žen pociťuje trochu suchosti. Používání lubrikačních gelů je tedy zcela normální. Intimní gely Durex Naturals jsou vyrobeny ze 100 % z přírodních ingrediencí pro naprosto přirozený pocit.

bg

Kondomy Durex jsou zdravotnické prostředky určené k zabránění početí a ochraně před pohlavně přenosnými chorobami. Lubrikační gely Durex jsou zdravotnické prostředky určené ke zmírnění vaginální suchosti. Čtěte pečlivě návod k použití.

Product image

Durex Extra Safe 6 ks

Můžete mít dnes129 Kč
Durex - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Durex ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Durex lidé hodnotí na 94 %
Recenze produktu: Durex PleasureMax Kondomy 12 ks
5 / 2x
Super
Recenze produktu: Durex Feel Thin Extra Lubricated Kondomy 18 ks
5 / 4x
Zboží přišlo v otevřené a poškozené krabičce
Recenze produktu: Durex Pleasuremax Kondomy 3 ks
5 / 2x
Jak?
Recenze produktu: Durex Intense Kondomy 16 ks
5 / 5x
Pro někoho může být hřejivý pocit nepříjemný
Recenze produktu: Durex Play Lubrikační a masážní gel 2v1 Smyslný 200 ml
5 / 6x
Dlouhotrvající lubrikaci nemohu posoudit
Recenze produktu: Durex Play Strawberry Lubrikační gel 50 ml
5 / 2x
Dobrý
Recenze produktu: Durex Kondomy Feel Thin XL 12 ks
5 / 1x
Fakt výborné kondomy pro opravdu obdařené muže, mám penis 24/6cm a jako bych ho neměl nasazený
Recenze produktu: Durex Jeans Kondomy 3 ks
5 / 1x
dobrá kvalita
Recenze produktu: Durex Classic Kondomy 12 ks
5 / 3x
*****
Recenze produktu: Durex Kroužek rozkoše
5 / 1x
Super...
Nahoru