Durex

Odborníci na zdravý a spokojený sexuální život

Durex

80 let zkušeností v oblasti sbližování párů a zkvalitňování jejich milostného života jak v ložnici, tak i mimo ni. Všechny kondomy Durex jsou vyráběny jen z těch nejkvalitnějších surovin. Poté je každý z nich elektronicky testován a vzorky z jednotlivých dávek nafouknuty vzduchem, aby se otestovala jejich pevnost.

Už žádné tabu

Společnost Durex má dlouholetou praxi ve zpříjemňování partnerského soužití a zkvalitňování jejich sexuálního života. Odstraňuje při tom různá společenské tabu a snaží se najít odpovědi i na otázky, na které se běžně bojíte zeptat. Trápíte se často s tím, jak nasadit kondom? Díky zvláštně upravenému „easy-on“ tvaru kondomů Durex to není problém – nikde a za žádných okolností – vždyť kdo řekl, že intimní chvíle se dají užívat jenom v posteli?

durex kondomy

Kondomy Durex

Pokud patříte mezi odvážnější, nebo byste chtěli svůj milostný život něčím pořádně okořenit a hledáte kondomy vhodné na anální sex, nemusíte se bát – všechny kondomy od Durexu splňují i toto kritérium. Doporučujeme ale při použití aplikovat lubrikační gel pro zajištění maximální bezpečnosti a zvýšení rozkoše. Můžete si vybrat z naší nabídky osvědčených gelů řady Durex Play. Pro znásobení požitku a osvěžení milostných her jsme pro vás vybrali produkt Durex Intense Orgasmic Gel, který vám poslouží jako lubrikační gel, a svou chladivou lechtivostí vás zároveň uvede do stavu erotické extáze.

Proč kondomy Durex?

Všechny kondomy jsou vyráběny pouze z nejkvalitnějších surovin. Všechny standardní kondomy Durex mají „easy on“ tvar, který usnadňuje a urychluje nasazování a zajišťuje pohodlnější nošení. Všechny typy kondomů jsou také dermatologicky testovány. A tak nikoho nepřekvapí, že jsou kondomy Durex světovou jedničkou.

Sortiment DUREX
durex vibrator lubrikant

Vybere si každý

Z nabídky značky Durex si vybere opravdu každý. Pokud vás zajímají různé velikosti kondomů, vůně kondomů, nebo extra tenké kondomy Durex, stačí se prolistovat naším sortimentem a vybrat si. Ale nezapomněli jsme ani na dámy a jejich potřeby. V našem obchodě proto naleznete také vibrátory od značky Durex, kterých úkolem není nic jiné, než vám přinášet ty nejhlubší a nejpříjemnější zážitky. Tyto vibrátory jsou samozřejmě vhodné i na použití pod vodou, proto se nebojte experimentovat.

Durex Intense

Produkty z této řady byly speciálně navrženy k zintenzivnění vašich intimních zážitků. Výrobky s označením Durex Intense snášejí ty nejpřísnější požadavky našich klientů.

Durex Real Feel

Kondomy z této řady jsou navrženy tak, aby vám a vašemu partnerovi přinášeli co nejvěrnější pocit doteku kůže s kůží.

Durex Play

Produkty nesoucí ve svém názvu Durex Play jsou zvláštně navrženy pro běžné i náročné použivatele, kteří by své erotické hrátky rádi zpestřili nebo obecně zkvalitnili.

44 produktů

Produkty