Durex Kroužek rozkoše

Durex Kroužek rozkoše, pro delší trvání erekce. Speciálně navržený pro maximální prodloužení erekce. Pomáhá zintenzívnit potěšení pro oba. Výjimečně elastický a měkký.

Durex Kroužek rozkoše, pro delší trvání erekce. Speciálně navržený pro maximální prodloužení erekce. Pomáhá zintenzívnit potěšení pro oba. Výjimečně elastický a měkký.

Můžete mít v pondělí 4. 3.  více info
Skladem 5+ks
V Pilulka Boxu již v pondělí 4. 3. od 15:30
Pilulka Expresem již v pondělí 4. 3. od 09:00
PILULKA CENA
139 Kč
  • Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

    Nejrychlejší doručení domů s Pilulka Expres

  • Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

    Vyzvednutí bez front a čekání v Pilulka Boxech

  • Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

    Široká síť kamenných lékáren po celé ČR

Nakupujte společně
Durex Kroužek rozkoše
Hodnocení produktu 4.7
plusVirde Lubrikační gel Nature 100 ml
Hodnocení produktu 4.7
218 Kč
Durex Kroužek rozkoše
Hodnocení produktu 4.7
plusPretty Love Vibrační kroužek Thimble
Hodnocení produktu 4.7
448 Kč
4.7
Zákazník doporučuje

100% zákazníků doporučuje

Hodnotili 3 zákazníci
Napsat hodnocení
5
2x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x

Nový Durex Kroužek rozkoše byl navržen s cílem pomoci vám udržet silnější erekci po delší dobu a zintenzivnit potěšení obou partnerů. Výjimečně elastický a diskrétní Kroužek rozkoše lze použít se standardním kondomem nebo bez něj.

Návod k použití

Pokud používáte kondom, nasaďte si ho jako první (před nasazením si prostudujte pokyny pro použití kondomu). Při nasazování kroužku dávejte pozor, abyste nepoškodili kondom.

Kroužek vyjměte z obalu, roztáhněte ho a opatrně nasaďte na kořen ztopořeného penisu. užívejte si.

Kroužek z penisu odstraníte jeho roztažením a opatrným posunem nahoru. Kroužek nemějte nasazen po dobu delší než 30 minut. Pokud u vás dojde k nepříjemným pocitům, kroužek okamžitě sundejte.

Po použití kroužek omyjte mýdlem a teplou vodou. Opláchněte ho teplou vodou a osušte ručníkem nebo hadříkem, který nepouští vlákna. Uchovávejte v dodaném blistrovém obalu. Nikdy nepoužívejte čisticí prostředky obsahující alkohol, rozpouštědla na bázi ropy nebo aceton.

Před jednotlivými použitími si udělejte minimálně 60 minutovou přestávku. Po 6 použitích kroužek opatrně zlikvidujte v souladu s místními požadavky na sběr odpadu.

Upozornění

Použití produktu může způsobit odřeniny nebo natržení cév v penisu. Vzhledem k tomu, že použití alkoholu nebo drog může snížit úsudek uživatele a zvýšit nebezpečí poranění penisu, erekční kroužky nepoužívejte, pokud jste pod vlivem těchto látek. Delší užívání erekčního kroužku (tj. Bez odebrání) může způsobit trvalé poranění penisu. Nespěte s nasazeným erekčním kroužkem.

Zkuste také ostatní výrobky značky Durex, které naleznete v kategoriích Erotika, Návleky, nástavce a kroužky na penis a Erotické pomůcky pro muže. Pokud si nejste jistí výběrem tohoto produktu, zkuste se ještě podívat do kategorie Návleky, nástavce a kroužky na penis.

Upozornění:
Upozornění: Z hygienických důvodů zboží nelze vrátit, a to ani ve lhůtě 14 dnů od zakoupení.
EAN5900627066845
ZnačkaDurex
Pro  Pro dospělé
Určení  Pro páry
Originální názevDUREX Kroužek rozkoše 1 ks