Nejlepší Zrcátka do auta - Petite&Mars (1 produktů)

Během jízdy autem je potřeba zařídit absolutní bezpečnost pro vaše dítě. Díky zpětnému zrcátku do auta, upevněnému nejčastěji na zadní sedačku, budete mít přehled o každém pohybu vašeho špunta. A to aniž byste se museli ohlížet. Zrcátka jsou …

Zobrazit více

Během jízdy autem je potřeba zařídit absolutní bezpečnost pro vaše dítě. Díky zpětnému zrcátku do auta, upevněnému nejčastěji na zadní sedačku, budete mít přehled o každém pohybu vašeho špunta. A to aniž byste se museli ohlížet. Zrcátka jsou zpravidla opatřena otočným kloubem, takže si můžete nastavit úhel, který vám bude vyhovovat. 

Na Pilulce máte na výběr z mnoha zrcátek s různými funkcemi. Levnější varianty nabízí základní funkce, ty dražší vás a vašeho mini spolujezdce potěší mnoha vychytávkami jako je speciální osvětlení atp.

  • základní zrcátka do auta pro děti - nízká cena, snadno se připevní na sedadlo nebo na sklo, pomocí otočného kloubu si jednoduše nastavíte ideální úhel
  • multifunkční zrcátka do auta pro děti - mívají dálkové ovládání, LED osvětlení pro používání i v nočních hodinách, jsou odolné proti otřesům, funkce automatického vypnutí, disponují zvukovými efekty (ukolébavky, pohádky,...)

Nejlépe hodnoceným produktem je Petite&Mars Zrcátko do auta Back.

Petite&Mars Zrcátko do auta Back

NedostupnéDetail
Dárek: Dárek ZDARMA v hodnotě 179 Kč při nákupu nad 1799 Kč
Banner
Banner
Nejlepší Zrcátka do auta - Petite&Mars - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Nejlepší Zrcátka do auta - Petite&Mars ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Nejlepší Zrcátka do auta - Petite&Mars lidé hodnotí na 82 %
Recenze produktu: Zopa Zpětné zrcátko
5 / 2x
V pořádku
Recenze produktu: Baby Dan Nastavitelné zpětné zrcadlo do auta
5 / 2x
Svůj účel plní bez problému, pevně na opěrce hlavy na zadní sedačce drží a je vhodně velké - při řízení vidím ve zpětném zrcátku všechno to, co potřebuji ;)
Recenze produktu: Diono zrcátko Easy View
5 / 2x
Nepostradatelné pro řídící maminky, které nechtějí mít miminko vpředu
Recenze produktu: Petite&Mars Zrcátko do auta Back
4.3 / 6x
Pre nás nemalo nakoniec využitie. Nevýhoda, že dieťatko sa do zrkadla pozerá a nakoľko je to oblé mali sme pocit, že mu to robilo zle na očká. Inak by to bolo fajn.
Recenze produktu: Zopa Mále zpětné zrcátko
1 / 3x
V zrcátku není téměř nic vidět, na to, že to má pomáhat pro kontrolu dětí ???? Levné a laciné zpracování

Kategorii Zrcátka do auta jsme pro vás seřadili podle hodnocení uživatelů od nejlépe hodnocených. Zboží z kategorie Zrcátka do auta jsme pro vás poskládali od nejlevnějších po nejdražší. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Zrcátka do auta seřazené od těch nejkvalitnějších kousků.