Bezpečnostní pásy a příslušenství do auta (7 produktů)

Máte cestování autem zcela pod kontrolou? Tuto kategorii jsme poskládali z různorodého příslušenství potřebného do auta. Najdete tu bezpečnostní pásy pro těhotné, pro děti, chrániče na bezpečnostní pásy a jiné nezbytnosti. Nenechávejte nic náhodě.

 Zobrazit více

Máte cestování autem zcela pod kontrolou? Tuto kategorii jsme poskládali z různorodého příslušenství potřebného do auta. Najdete tu bezpečnostní pásy pro těhotné, pro děti, chrániče na bezpečnostní pásy a jiné nezbytnosti. Nenechávejte nic náhodě.

Těhotenský bezpečnostní pás do auta

Pro pohodlí a naprostou bezpečnost budoucích maminek. Přídavný pás nasměruje bezpečnostní pás vozidla směrem dolů okolo pánevní části a stehen. Vyhne se tak spolehlivě rostoucímu bříšku. To zabrání tlaku v citlivých místech a také umožní pohodlnější jízdu i ve vyšším stádiu těhotenství.

Bezpečnostní pásy pro děti

Dětský bezpečnostní pás slouží jako plnohodnotná alternativa k autosedačce. Je ovšem mnohem skladnější, lehčí a praktičtější. Jednoduše ho hodíte do kabelky a můžete vyrazit. Je vhodný pro děti ve věku přibližně 4-12 let.

 

V případě, že jste si nezvolili v této kategorii žádný produkt, podívejte se také na kategorie Pásy pro těhotné. Zákazníci si oblíbili řady Scamp, SmartKidBelt a Childhome. Nejlépe hodnoceným produktem je Twistshake Chladící vložka šedá 5 ks.

Bezpečnostní pásy a příslušenství do auta - recenze a zkušenosti zákazníků
Zajímá vás, jaké zkušenosti mají s produkty Bezpečnostní pásy a příslušenství do auta ostatní zákazníci? Mrkněte na jejich recenze. Ať nekupujete zajíce v pytli.
Produkty kategorie Bezpečnostní pásy a příslušenství do auta lidé hodnotí na 86 %
Recenze produktu: Petite&Mars Těhotenský bezpečnostní pás Beltley
5 / 2x
Perfektní
Recenze produktu: Scamp Pás Slim pro těhotné do auta
5 / 8x
Naprosto splňuje očekávání
Recenze produktu: Dooky chránič pásu Universal Pads Grey Stars
5 / 4x
Produkt má dobrú výhrevnosť, okuliare v cene, časovač je veľké +
Recenze produktu: Zopa Těhotenský pás do auta Mummy belt black
5 / 1x
Recenze produktu: Zopa Zámek bezpečnostních pásů pro autosedačky
4.5 / 2x
....
Recenze produktu: Scamp Pás Comfort ISOFIX pro těhotné, červený
3.7 / 3x
parada
Recenze produktu: SmartKidBelt dětský bezpečnostní pás
3.4 / 5x
Je to nebezpečná věc. Tahá spodní pás nahoru, takže ten místo aby vedl přes kyčle a při nárazu podržel dítě za pánev, se vysune nahoru a dítě to schytá celou silou do břicha, kde může dojít k poranění vnitřních orgánů.
Recenze produktu: Scamp Pás Comfort ISOFIX pro těhotné černý
3 / 2x
Již při prvním použití se při pouhém odepnutí vytrhla patentka, která má za úkol držet bezpečnostní pás pod břichem. Nedoporučuji, jednu hvězdičku dávám pouze pro možnost napsání hodnocení.

Kategorii Bezpečnostní pásy a příslušenství jsme pro vás seřadili podle hodnocení uživatelů od nejlépe hodnocených. Nebo se podívejte na produkty z kategorie Bezpečnostní pásy a příslušenství seřazené od těch nejkvalitnějších kousků. Ty nejprodávanějších kousky v kategorii Bezpečnostní pásy a příslušenství najdete mezi prvními.